Zarządzanie łańcuchem dostaw z rokiem stażowym MSc

Zarządzanie łańcuchem dostaw odgrywa ważną rolę w działalności biznesowej i jej sukcesie, ale może być delikatna i silnie wpływać na nią czynniki zewnętrzne. Rozumiemy, że nie chcesz być ograniczony i dlatego nasz kurs w pełnym wymiarze godzin obejmuje wszystkie obszary uczenia się i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu, od pierwszego do ostatniego etapu łańcucha. Ten akredytowany przez CIPS kurs daje możliwość praktycznego zapoznania się z naszymi grami symulacyjnymi i podjęcia rocznego stażu w wybranej firmie. Znajdując się w Chelmsford, stworzysz własną profesjonalną sieć, angażując się w wykłady gościnne i innowatorów branży.

Wiesz, że aby skutecznie zarządzać łańcuchami dostaw, musisz dużo wiedzieć – dużo. I wiemy, jakie obszary powinna obejmować Twoja nauka, aby upewnić się, że masz umiejętności, których oczekują Twoi przyszli pracodawcy, od zarządzania projektami i przywództwa po analizy biznesowe i zarządzanie strategiczne.

Przekonasz się, że ten kurs można przenieść bezpośrednio do prawdziwego świata. Przez cały czas pracy w ARU dostosujesz się do szybkiego tempa międzynarodowych łańcuchów dostaw, zapoznając się z naszym modułem Zarządzanie łańcuchami dostaw w praktyce, a także z LINKS, naszą intensywną grą symulacyjną łańcucha dostaw. Możesz spodziewać się gościnnych wykładowców, innowatorów branżowych i wycieczek terenowych do fabryki Jaguar, Amazon Fulfillment Center lub BMW w Niemczech. Akredytowany przez Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS), możesz spodziewać się, że porzucisz ARU dzięki zaawansowanej wiedzy na temat zakupów, logistyki i łańcucha dostaw, której będziesz potrzebować.

Nauczysz się dostosowywać do tej szybko zmieniającej się dyscypliny, ćwicząc się w klasie i poza nią; w ramach tego kursu podejmiesz 34-tygodniowe praktyki w wybranej firmie, co zwiększy Twoje zaufanie i zapewni doskonały zestaw narzędzi, aby dostać się do branży po ukończeniu studiów.

 

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/supply-chain-management-with-placement-year-msc/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020