Zarządzanie MSc

Jesteś naturalnym liderem. Zawsze byłeś. Dzięki determinacji i naszemu kursowi zarządzania magisterskiego możesz rozwijać swoją wyższą rolę szybciej niż myślisz. Jeśli chodzi o zarządzanie, nie istnieje jedno uniwersalne podejście, a nasze multidyscyplinarne moduły oferują dogłębną wiedzę i szerokie spektrum wiedzy, aby zapewnić absolwentom umiejętności niezbędne do zostania błyskotliwym, nowoczesnym menedżerem. Dzięki połączeniu modułów zasobów ludzkich, marketingu, zarządzania marką, finansów, przedsiębiorczości i zrównoważonych innowacji uzyskasz odpowiedni zakres i zyskasz to, czego potrzeba, aby zostać menedżerem w postępowym świecie biznesu.

Rozumiesz, że zarządzanie jest różnorodną i ciągle rozwijającą się dyscypliną. Potrzebujesz holistycznej wiedzy o wszystkich jej elementach, ucząc się, jak myśleć zarówno niezależnie, jak i z uwzględnieniem innych. I dlatego nasz kurs przyjmuje podejście multidyscyplinarne. Dzięki ARU poznasz wpływ ekonomiczny, społeczno-kulturowy i technologiczny na firmy oraz sposób ich prowadzenia. Poznasz najważniejsze czynniki sukcesu w zarządzaniu, a następnie – odnoszącą sukcesy firmę. Odkryjesz zarówno podejście krajowe, jak i międzynarodowe, które przygotuje Cię do pełnienia funkcji kierowniczej wyższego szczebla w skali globalnej.

Nasze Zarządzanie Magister zostało zaprojektowane, aby wyposażyć Cię w umiejętności, aby nie tylko przejść prosto do roli wysokiego szczebla zarządzania, ale także do roli, która jest dla Ciebie odpowiednia. Dzięki wybranym modułom z kursu MBA (i zintegrowanemu uczeniu się z naszymi studentami MBA), ten kurs jest idealną opcją, jeśli szukasz drogi do roli kierownika.

Przełożysz wyuczoną teorię na praktykę poprzez technikę aktywnego uczenia się, która pomoże ci rozwinąć krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów. Podejście zespołowe, które praktykujemy, rozwinie Twoje umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i umiejętności współpracy, ponieważ wiemy, że sukces menedżera zależy w dużej mierze od tego, jak dobrze pracujesz z innymi ludźmi.

Niezależnie od tego, czy spędziłeś kilka lat pracując w rolach średniego szczebla, czy jesteś zdeterminowany, aby rozpocząć pracę na wyższym stanowisku, wykonanie zarządzania magisterskiego z nami zapewni Ci kwalifikacje potrzebne do wykorzystania swojej kariery. Zdobędziesz te kwalifikacje, studiując i mieszkając z dynamiczną grupą ludzi z różnych środowisk, narodowości i kultur.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajduje się tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/management-msc-3/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020