Zarządzanie opieką zdrowotną MBA

Radzenie sobie ze złożonym środowiskiem nowoczesnej opieki zdrowotnej wymaga wysoko wykwalifikowanych liderów i menedżerów. Nasze MBA daje ci możliwość rozwinięcia wymaganych umiejętności. Zobacz nasz schemat dostarczania modułów (PDF), aby uzyskać informacje o tym, kiedy moduły są dostarczane.

Zapotrzebowanie na wysokiej jakości opiekę zdrowotną rośnie, ponieważ szybki postęp w leczeniu i technologiach informatycznych zwiększa oczekiwania pacjentów i pracowników służby zdrowia. Jednocześnie zasoby są ograniczone, ponieważ rządy ograniczają swoje budżety na opiekę zdrowotną.

Liderzy opieki zdrowotnej potrzebują teraz umiejętności w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i finansowymi, przywództwa, planowania strategicznego i projektowania organizacyjnego, umiejętności zarządzania złożonymi zmianami i podejmowania decyzji organizacyjnych. Nasze MBA daje ci możliwość rozwijania tych umiejętności, jednocześnie zwiększając twoją zdolność do analizowania i rozumienia złożonej natury opieki zdrowotnej oraz sposobu jej świadczenia.

Nasze MBA będzie Ci odpowiadać, jeśli jesteś absolwentem lub profesjonalistą z doświadczeniem w pracy w służbie zdrowia i / lub opiece społecznej. Rozwijaj swoje umiejętności i wiedzę oraz otwieraj możliwości kariery na wyższych stanowiskach kierowniczych i kierowniczych w Wielkiej Brytanii lub na całym świecie.

Zdajemy sobie sprawę z potrzeby stworzenia szeregu punktów wyjścia, które spełnią Twoje wymagania osobiste i zawodowe oraz wymagania sektora opieki zdrowotnej. Możesz zatem studiować, aby uzyskać pełny tytuł magistra lub pośrednie nagrody Postgraduate Certificate lub Postgraduate Diploma. Nasze MBA składa się z szeregu obowiązkowych modułów; opcjonalne moduły nie są dostępne. Ma to na celu zachowanie integralności głównych celów MBA.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/healthcare-management-mba/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020