Zarządzanie projektem MSc

Rozwijaj fachową wiedzę potrzebną do planowania, opracowywania, zarządzania i dostarczania złożonych projektów. Nasz kurs dotyczy akredytacji Association for Project Management (APM). Jest przeznaczony dla absolwentów i specjalistów, którzy chcą rozpocząć karierę lub kontynuować swoją dotychczasową karierę w zarządzaniu projektami.

Nasze MSc Project Management ma ogólne podejście do zarządzania projektami. Daje to możliwość rozwinięcia kompleksowego zrozumienia roli kierownika projektu oraz szerokiego zrozumienia procesów zarządzania i praktyk związanych z opracowywaniem i funkcjonowaniem projektów od ich powstania do zakończenia.

Będziesz rozwijać wiedzę i umiejętności aplikacyjne wymagane do zarządzania projektami w wielu organizacjach korzystających z projektów.

Specjalnie nasze zarządzanie projektami magisterskimi uznaje, że zarządzanie jest działalnością indywidualną i osobistą; każdy menedżer zarządza na swój sposób. W rezultacie kurs umożliwia wypracowanie własnego, unikalnego podejścia do zarządzania projektami, opartego na dobrym zarządzaniu ogólnym i specjalistycznych umiejętnościach zarządzania projektami.

Połączyliśmy zaawansowane teorie i moduły badawcze, aby stworzyć kurs, z którego będziesz mógł korzystać podczas całej swojej kariery.

Akredytowane przez Stowarzyszenie Zarządzania Projektami, APM otrzymuje teraz Królewską Kartę, która stanowi dodatkową wartość dla tych wyróżniających się kwalifikacji

Skorzystasz z bezpłatnego członkostwa studentów w Association for Project Management. Członkostwo obejmuje wiele przydatnych zasobów internetowych i dostęp do archiwum Project Journal, aby pomóc w nauce, a także zniżkowy dostęp do wydarzeń APM, które są świetnymi możliwościami uczenia się, poznawania wpływowych postaci oraz odkrywania nowych sposobów myślenia i pracy.

Wybierz studia na odległość
Nasze MSc Project Management jest również dostępne jako kurs na odległość. Nasze kursy są zaprojektowane zgodnie z zasadami skutecznego uczenia się, poprzez opowiadanie historii, dyskusje, widoczne uczenie się i wykorzystanie wsparcia społeczności do świętowania postępu. Jako uczący się na odległość będziesz korzystać z FutureLearn, bezpiecznego środowiska online, w którym masz dostęp do zadań i zasobów edukacyjnych.

Możesz także użyć FutureLearn do komunikacji z innymi uczniami i nauczycielami. Będziesz mieć regularną korespondencję jeden-do-jednego ze swoim nauczycielem i informacje zwrotne.

W trakcie kursu będziesz mieć również dedykowanego nauczyciela na odległość, który pomoże Ci zorientować się w FutureLearn i innych obszarach wsparcia.

 

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/project-management-msc-2/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023