Zarządzanie zasobami ludzkimi (CIPD – dzień wydania) PG Dip

Rozwijaj swoją karierę HR, dopasowując studia do pracy i obowiązków domowych dzięki naszemu kursowi „dzień wydania”. Nasze kwalifikacje podyplomowe są akredytowane przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) i są prowadzone przez specjalistów HR na całym świecie.

Jeśli aspirujesz do bycia skutecznym specjalistą HR – niezależnie od tego, czy pracujesz jako menedżer, czy konsultant w roli ogólnej lub specjalistycznej – jest to kwalifikacja, którą musisz mieć. Pozwoli ci to na lepsze zrozumienie organizacji i zmieniającego się środowiska, w którym działają zespoły HR. Dzięki krytycznej analizie, autorefleksji i technikom rozwiązywania problemów nauczysz się, jak opracowywać i wdrażać kreatywne, strategiczne plany, które zwiększają wydajność organizacji.

Będziesz uczyć się w niepełnym wymiarze godzin, kontynuując pracę, przyjeżdżając do Cambridge raz w tygodniu i korzystając z naszego internetowego środowiska edukacyjnego w innym czasie.

Nasi studenci rejestrują się jako członkowie stowarzyszeni CIPD i mają wyłączny dostęp do czasopism, raportów, zasobów oszczędzających czas, usług bibliotecznych, a także profesjonalnych wskazówek rozwoju i możliwości nawiązywania kontaktów. Gdy będziesz w pracy, możesz przejść na pełne członkostwo. Koszt członkostwa i akredytacji kursu z CIPD nie jest wliczony w opłaty za kurs. Chociaż stopień jest akredytowany, osoby ubiegające się o ten kredyt powinny uzyskać bezpośredni wniosek o przystąpienie do CIPD i uiścić odpowiednią opłatę za przystąpienie oraz członkostwo.

Tutaj, na Wydziale Biznesu i Prawa, mamy ponad 25-letnie doświadczenie w zapewnianiu kwalifikacji CIPD i wysoki wskaźnik osiągnięć: 100% naszych absolwentów Zarządzania Zasobami Ludzkimi jest w pracy lub kontynuuje naukę sześć miesięcy po ukończeniu studiów (DLHE, 2014). Studiując u nas, uważamy, że masz największą szansę na sukces.

Uwaga: jeśli w ciągu ostatnich pięciu lat osiągnąłeś standardy rozwoju zawodowego CIPD, standardy zaawansowanego dyplomu lub dyplom ukończenia studiów podyplomowych Anglia Ruskin w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi na bloku lub na pół etatu, możesz doładować swoją nagrodę do przejść do magistra zarządzania zasobami ludzkimi, podejmując dwa moduły skupiające twoje międzynarodowe i globalne zrozumienie wraz z rozprawą.

Aby uzyskać natychmiastowe przejście do studiów magisterskich w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Cambridge w pełnym wymiarze czasu, masz możliwość podjęcia Global HRM i pracy magisterskiej po zakończeniu swojej nagrody.

 

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/human-resource-management-cipd-day-release-pg-dip/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023