Zrównoważony rozwój MSc

Dołącz do naszego Globalnego Instytutu Zrównoważonego Rozwoju i ucz się we współpracy z Eden Project. Spotkasz badaczy zajmujących się zrównoważonym rozwojem z różnych dyscyplin i będziesz uczyć się od inspirujących praktyków, a także zdobędziesz praktyczne doświadczenie. To unikalne połączenie nauki na odległość z pobytami mieszkalnymi w Cambridge i Kornwalii daje możliwość studiowania w pełnym wymiarze godzin podczas pracy w niepełnym wymiarze godzin bez przeprowadzki.

Zapewnimy Ci wiedzę, umiejętności i narzędzia krytycznego myślenia, które pomogą Ci prowadzić bardziej zrównoważoną przyszłość w biznesie, rządzie i społeczeństwie.

W pierwszym trymestrze moduły wykorzystują podejście systemowe, aby zapewnić wiodącą wiedzę na temat kluczowych wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem oraz odkryć naukowych i leżących u ich podstaw zagadnień politycznych. Dostarczone jako połączenie materiałów online i tygodniowych „domów”, rozwiniesz swoją umiejętność rozumienia złożonych systemów środowiskowych, ekonomicznych i społecznych i wykorzystasz tę wiedzę, aby pomóc w tworzeniu bardziej zrównoważonej przyszłości.

W drugim trymestrze dowiesz się, jak zastosować tę wiedzę w różnych kontekstach, jako zrównoważony biznes i zrównoważoną gospodarkę. Spędzisz również dwa tygodnie mieszkalne, ucząc się i mieszkając w Eden Project w Kornwalii, doświadczając z pierwszej ręki tego, jak funkcjonuje jako światowej sławy atrakcja turystyczna, centrum edukacyjne i zrównoważony biznes. Otrzymasz również szansę na przećwiczenie tego, czego nauczyłeś się w miejscu pracy, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i próby swojej przyszłości jako „katalizatora zmian dla zrównoważonego rozwoju”. Wreszcie, w ostatnim trymestrze kursu przeprowadzisz własne badania, duży projekt dotyczący wybranego przez ciebie tematu zrównoważonego rozwoju.

Nasz kurs jest otwarty dla absolwentów wszystkich dyscyplin i przyciąga studentów z wykształceniem artystycznym, naukowym, zdrowotnym, finansowym i biznesowym. Kurs przeznaczony jest również dla studentów w każdym wieku i różnych kultur.

Miejsca pracy
Pomożemy Ci zorganizować odpowiednie miejsce pracy, jeśli jeszcze go nie masz, i wesprzemy Cię w miejscu pracy. Jest to okazja do wykorzystania rosnącej wiedzy w praktyce, promując zrównoważone zmiany w realnym świecie.

Kluczowe daty
Studenci studiów stacjonarnych rozpoczynają się we wrześniu 2019 r
Mieszkaniowe
Trymestr 1

23-27 września 2019 r. (Cambridge)
28 października -1 listopada 2019 r. (Cambridge)
26-30 listopada 2019 r. (Cambridge)
Trimester 2 (do potwierdzenia)

17–21 lutego 2020 r. (Kornwalia)
23–27 marca 2020 r. (Kornwalia)
Staż pracy

Trymery 2 i 3
Uwaga: należy pokryć wszelkie koszty podróży, zakwaterowania i utrzymania związane z uczestnictwem w mieszkaniach, ponieważ nie są one uwzględnione w opłatach.

Studenci niestacjonarni rozpoczynający się we wrześniu 2019 r
Mieszkaniowe
Rok 1 Trymestr 1

23-27 września 2019 r. (Cambridge)
26-30 listopada 2019 r. (Cambridge)
Rok 1 Trimester 2 (do potwierdzenia)

17–21 lutego 2020 r. (Kornwalia)
23–27 marca 2020 r. (Kornwalia)
Rok 2 Trymestr 1

21–25 października 2020 r. (Cambridge)
Staż pracy
Rok 1, trymestry 2 i 3

Uwaga: należy pokryć wszelkie koszty podróży, zakwaterowania i utrzymania związane z uczestnictwem w mieszkaniach, ponieważ nie są one uwzględnione w opłatach.

 

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

£8,500https://studiawanglii.pl/courses/sustainability-msc/

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023