Krzysztof Kessler – Creative Music Production

#10 Krzysztof Kessler, student 3 roku Creative Music Production na ICMP London oraz absolwent jednego z liceum w Gliwicach. Miałam okazję poznać Krzyśka osobiście w listopadzie 2018 roku, gdy oprowadził nas po swojej uczelni, zaprezentował swoje utwory i udzielił nam wywiadu. Na samym poczatku zapytałam Krzyśka jakie ma pomysły na siebie po skończeniu studiów:

“Praca w studio jako inżynier – nagrywanie zespołów / artystów, mix i mastering. Oprócz tego produkcja popowych i rockowych od strony instrumentalnej (więc i kompozycja) i okazjonalnie oryginalne utwory ale te wydaje bardzo rzadko i bardziej jako hobby niż forma zarobku bo najzwyczajniej mnie to jara a jak coś fajnego uda mi się stworzyć czego nie koniecznie chce „się pozbyć” na rzecz innego artysty, to dokończę i wydam 😇☺️”.

Pewnie Was teraz zaszokuję ale Krzysztof miał okazję współpracować z dziewczyna, która na See Bloggers 2019 otrzymała tytuł Influencera roku, kto to taki?

“Współpraca z Magdą Beredą zaczęła się kiedy zobaczyłem ją w programie Tomka Działowego „Lekko Nie Będzie”. A że Tomka udało mi się poznać i nawet robiłem mu kiedyś podkłady do nowej płyty (ostatecznie postanowił zakończyć karierę muzyczną na rzecz rozwijania Lekko Nie Będzie) to napisałem do Magdy czy nie chciałaby ze mną współpracowac przy tworzeniu coverów na YouTube na jej kanał. Po chyba jednym dniu dostałem odpowiedź i tak to się zaczęło. Na początku covery, ale potem pojawiło się „W Niepewnosci” jej autorski utwór. Zaczęła go z producentem o pseudonimie Alternaxx który zrobił świetny aranż i nagrał z Magdą wokale. Potem ja dostałem sesje żeby ją zmiksowac i dostałem pozwolenie na produkcję więc rozbudowałem piosenkę o dodatkowe 60/70 ścieżek 😅, zrobiłem mix i master no i Universal Music podpisał z Magdą kontrakt i wydała utwór. Potem była jej piosenka „Leć” no i tak do dzisiaj jak ma jakiś nowy cover to w 98% piosenek które wrzuca na kanał, ja się nimi zajmuje. Aktualnie Magda pracuje nad płyta ale Universal przydzielił jej swojego producenta i inżyniera. Mimo wszystko ciągle razem pracujemy i mamy naprawdę dobry kontakt 😇.”

Kolejna sławna osobistościa, z która miał okazję pracować Krzysiek jest Leddra Chapman:

“Z Leddrą wygladało to tak, że spytała czy nie chciałbym zremiksować jej nowego singla „The Year Without You” (to było przed jego wydaniem) i dostałem od jej producentki multitracki (każda ścieżka z utworu osobno bez efektów / miksu). Wykorzystalem ostatecznie wokale i kilka efektów dźwiękowych i zrobiłem nowy podkład rockowy. Leddrze remix się spodobał więc chyba cel został osiągnięty.”

Pewnie wielu z Was zastanawia się od czego zaczęła się u Krzyśka przygoda z muzyka.

“Jak miałem 4 lata to dostalem keyboarda. Na początku coś tam grałem ale potem się kurzył, w gimnazjum zacząłem coś bardziej znowu, potem dostałem nowego, z możliwością nagrywania całych utworów na nim i tak się jakoś zaczęło. W liceum bardziej komponowałem swoje i robiłem dużo coverow, ale na studiach przeszedłem już w tryb pracy dla artystów i zespołów zamiast robienia artysty z siebie. Bardziej mnie kręci poznawanie nowej muzyki i pracowania z innymi. Współpracowałem między innymi z Cristina Hart nad moim utworem Games – zrobiłem podkład, napisaliśmy tekst i Cristina zaśpiewała. Mega zadowolony jestem z tego utworu. Niedawno pracowałem z Ella Eliza i A-P Connections nad remixem piosenki Elli – „Sinner and Saint” – zajmowałem się mixem i masteringiem. Oprócz tego różne zespoły i artyści się przewinęli. Podobna współpracę jak z Magdą, mam z Annalena. Ma kanał na YouTube i robi covery, często przerabia angielskie piosenki na polskie. Pracuje też nad jej oryginalnym kawałkiem. Ogólnie więcej znajdziecie na mojej stronie www.eotpmusic.com. Uczelnia wspiera talenty takie jak ja (brzmi to dziwnie kiedy sam o sobie tak pisze) ale trzeba się serio samemu starać i musiałem ostro pracować żeby dojść do takiego punktu w którym się znalazłem.”

Uwierzycie jak wielkie rzeczy robi Krzysiek? Koniecznie przesłuchajcie jeden z jego utworów 👉 https://open.spotify.com/track/22y1vfNL1udykxzC5dhTRb… 👈 jesteśmy wręcz pewni, że Krzysztofa niedługo będa znali wszyscy, jest genialny w tym co robi a pasję, która żyje widać gołym okiem. Życzymy Ci Krzysiek samych sukcesów! 🤞🏼

#music #creativemusicproduction #icmplondon #icmp #magdabereda #leddrachapman #gliwice #studiazagranica #londyn #london #polishboy #adventure #dreams #warszawa #kraków #wrocław #szczecin #studentinspirationproject

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020