David Combes – ICMP Vocal Coach

ICMP (Institute of Contemporary Music Performance) zatrudnia samych profesjonalistów, nauczycieli z ogromnym doświadczeniem. Wielu z nich współpracowało z muzykami znanymi na całym świecie, a David Combes jest jednym z nich.David Combes uczy śpiewu nie tylko na ICMP, ale również przy różnych produkcjach filmowych. Poza tym śpiewa podczas wielu ważnych wydarzeń oraz udziela głosów w filmach.


Do tej pory David współpracował m.in. z Beyoncé Knowles, Westlife, Eltonem Johnem, Annie Lennox, Kylie oraz Bring Me The Horizon.


Można go było również usłyszeć w kilku seriach „The X Factor”, „Britain’s Got Talent” czy serialu „Superstar”. Brał też udział w trasie przesłuchań zarówno do produkcji „The Voice” BBC, jak i ITV, i był trenerem wielu grup w „Sing: Ultimate A Cappella”. Był jednym z wokalistów wspierających przy tworzeniu album Robbiego Williamsa „Swings Both Ways” oraz przy nagrywaniu „Mamma Mia! Here We Go Again”. Śpiewał również na jednym z występów Gary’ego Barlowa.


Poza tym, David śpiewał też na koncercie z okazji 30. rocznicy utworzenia organizacji The Prince’s Trust w Tower of London. Śpiewał także z Lionelem Richie na imprezie BBC Prom in the Park w 2008 r., a w 2009 r. w Hyde Parku obok Chaki Khan, The Feeling i Lulu w koncercie celebrującym muzykę zespołu ABBA.


Pod okiem Davida swój głos szkolił również Rami Malek podczas tworzenia filmu „Bohemian Rhapsody”. Jest to jeden z największych ostatnich sukcesów Combesa, ponieważ Malek za rolę Frieddiego Mercury został nagrodzony Oscarem.


Wywiad z Davidem o pracy na planie „Bohemian Rhapsody” znajdziesz tu>

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020