Marcin | UCFB (CP63) – Football Business and Media

Pomysł na studia w Anglii w moim przypadku narodził się na początku liceum, zaraziła mnie tym kuzynka, która sama postanowiła zaryzykować i spróbować swoich sił za granicą. Dzięki niej poznałem stronę studiawanglii.pl, a potem zacząłem rozpatrywać wszystkie „za” i „przeciw”. Jak nietrudno się domyślić znalazłem jednak więcej argumentów „za” i zacząłem obmyślać plan realizacji nowego celu. Gdy już przyszło co, do czego i trzeba było zająć się aplikacją ekipa studiów w Anglii nie raz mnie ratowała. Ich pomoc była bardzo wszechstronna, od odpowiadania na dziesiątki pytań dotyczących różnych rzeczy związanych z aplikacją, stypendiami i innymi rzeczami, co do których nie byłem pewien (a było ich mnóstwo), przez wspieranie podczas samego procesu aplikacji i przypominanie wszystkich terminów, aż do upewnienia się czy wszystko poszło dobrze i bezproblemowo tuż przed samym rozpoczęciem roku szkolnego. Na początku martwiłem się jak to wszystko pójdzie, czy niczego nie przeoczę… ale okazało się, że niepotrzebnie, bo praktycznie wszystko mamy podsunięte pod nos przez tą wspaniałą ekipę! Także jeśli zastanawiasz się czy studia w Anglii to dobry wybór, czy dasz sobie z tym wszystkim radę, od siebie mogę powiedzieć jedno… z ICH pomocą… YES, YOU CAN!

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020