Nottingham Trent University – ciekawe societies


Cocktail Society – działa bardzo prężnie, członkowie spotykają się regularnie w Samorządzie Studenckim i uczą się przygotowywać drinki i koktajle. Przy okazji można poznać innych studentów i porozmawiać na różne tematy. Jest to też ciekawa umiejętność.


CoppaFeel – działa w celach charytatywnych, promuje walkę z rakiem piersi i świadomość w zakresie tej choroby. Współpracuje z innym societies w celu zbiórki pieniędzy na rzecz chorych na raka piersi.


Film Society – polega na spotykaniu się w celu oglądania filmów z różnych epok, również tych współczesnych.


Gamer Society – dla tych, którzy lubia grać na konsolach. Uczestniczą w studenckich turniejach i innych fajnych eventach dla graczy.


LEX Law Society – szczególnie dla studentów prawa. Zajmują się organizacją tzw. Networking events, wykładów prowadzonych przez prawników i innych, wykwintnych balów, ale też zwyczajnych wypadów do pubu, czy wycieczek po Europie! Oprócz tego praktycznie każdy wydział ma taki odpowiednik society.Latin Dance Society – cieszy się dużym zainteresowaniem. To świetna okazja dla pasjonatów tańca i kultury latynoskiej. Oprócz zajęć tanecznych spotykają się w różnych miejscach w celu integracji.


Spanish Society – dla miłośników Hiszpanii i języka hiszpańskiego. Nie trzeba jednak go znać. Wspólne wypady o różnej tematyce, np. gry terenowe, parki rozrywki, lub też hiszpańskie kolacje.


Vegetarian Society – dla wegan, wegetarian i nie tylko. Członkowie grupy chodzą na wspólne imprezy albo kolacje przy których można poznać osoby o tych samych zainteresowaniach, promuje się też dobrobyt zwierząt i tzw. ‘sustainable development’.


International Society – integracja studentów, głównie zagranicznych poprzez wycieczki, imprezy i inne wyjścia. Oprócz tego działa wiele societies zrzeszających osoby danej narodowósci bądź osób zainteresowanych kulturą/ językiem danego obszaru.


Sign Language Society – szansa, by nauczyć się języka migowego i użyć go w praktyce, a także zwiekszyć swoją świadomość.


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zabierz maturę, przyjdź na interview w sierpniu! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020