Polscy studenci UCFB


POLSCY STUDENCI UCFB


Poznaj historie polskich studentów UCFB po ich wyjeździe na studia w UK:

Patrycja – Stadium and Events Management

Mój tydzień wygląda zupełnie inaczej niż to czego studenci w Polsce doświadczają. Dwa (w tym semestrze trzy, ze względu za zajęcia dodatkowe) dni na uczelni, pozostałe pięć w pracy. Spokojnie sobie radzę pracując i studiując i jednocześnie wszytko zaliczając na uczelni. Czas wolny też się zawsze znajdzie, żeby wybrać się na zakupy, do kina, spotkać ze znajomymi, pozwiedzać trochę, czy po prostu się polenić co od czasu do czasu też jest to każdemu potrzebne.

Czy warto jechać na studia w Anglii?
Zdecydowanie. Za nic nie wróciłabym do Polski na studia, ewentualnie po studiach do pracy. Tu świat dookoła ciebie jest niby taki sam ale jednak zupełnie inny.


Erwin – Sports Business and Coaching

O UCFB dowiedziałem się na stronie www.studiawanglii.pl, było to gdzieś w okolicach października, ostatni rok w liceum, nie wiedziałem za bardzo co chce w życiu robić poza wiedzą co tak naprawdę lubię (piłka, business i samodoskonalenie się). Wiedziałem że w Polsce studia odpowiednio przygotują mnie do kręcenia McWrapów, lecz chciałem i wciąż chce robić w życiu to co lubię aby nie popaść w stagnacje. Właściwie nie wiem co mnie skłoniło aby zaryzykować te paręnaście funtów bo liczyłem na to że się nie dostanę, byłem słabym uczniem z małego miasta ale skupiłem się i napisałem list motywacyjny opisujący moją pasje do piłki, referencje musiałem zdobyć u psychologa, bo w moim dawnym liceum dyrektor uznał że mi ich nie wystawi, na szczęście ów dyrektor błędnie mnie ocenił i zwróciłem się z prośbą do profesjonalnego środowiska, referencje od psychologa dały mi kolejną kartę przetargową obok pasji – potencjał. I to wystarczyło aby przekonać dział rekrutacyjny uczelni na Wembley by dali mi szanse, dlatego jeżeli nie idzie wam w nauce, ale czujecie, że to z powodu braku zainteresowania treścią to marsz do Teamu na www.studiawanglii.pl i się pakujemy. W wielkim skrócie mogę powiedzieć, że im bardziej w to wszystko się brnie tym bardziej staje się to realne i wiele osób które już się dostały mogą przyznać mi rację, że tak jest. Co zyskałem i zobaczyłem przez półtorej miesiąca w ramach UCFB:

  • Zwiedziłem Emirates Stadium wraz z muzeum – mam szanse brać przykład od wspaniałych wykładowców, którzy inspirują mnie na każdej lekcji.
  • Byłem na meczu Anglia – Estonia.
  • Miałem okazje porozmawiać z osobami które osiągnęły sukces w branży (np. Christian Purslow, Neil Doncaster ). Uczestniczyłem na lekcji coachingu z Rui Farią (Chelsea).
  • Brałem udział w Focus groups i miałem wpływ na marketing UCFB.
  • Zyskałem wiele perspektyw. Uczę się na najpiękniejszym stadionie świata.
  • Poznałem parę osób z ciekawych krajów takich jak Hiszpania, Kenia, Brazylia i odkrywałem różnice kulturowe.
  • Mam wiele opcjonalnych zajęć jak nauka hiszpańskiego, obsługi photoshopa, podkręcania CV, tajniki autoprezentacji i dużo innych ciekawych opcji. Czuje się doceniony, zmotywowany i przede wszystkim czuje że tak samo jak i ja, mój nauczyciel ma misje i interes w tym abym wyniósł stąd jak najwięcej.

Myślę, że mogłem coś pominąć, w każdym bądź razie bardzo polecam taką przygodę, a to dopiero półtorej miesiąc. Życzę powodzenia przyszłym studentom i liczę na to że zobaczymy się na Wembley.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020