Solent University – serce południowego wybrzeża Anglii


Southampton to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowe parki w centrum miasta, kwitnąca scena artystyczna i muzyczna oferują mieszkańcom coś naprawdę wyjątkowego. W mieście znajduje się port, z którego wypływały takie statki jak: „Queen Mary” czy „Queen Elizabeth”. Stamtąd również wypłynął „Titanic” w swój dziewiczy rejs. Oddalając się od West Quay (jednego z największych centrów handlowych w Wielkiej Brytanii) i zmierzając w kierunku nabrzeża, dotrzeć można do restauracji i sklepów.


Na drugim końcu miasta znajduje się Bedford Place, siedziba wielu pubów i klubów. Southampton znajduje się wśród trzech najlepszych miejsc do życia i pracy w Wielkiej Brytanii tuż za Oxfordem i Reading według rankingu Price Waterhouse Cooper. Miasto uznawane jest za dom rozrywki i życia nocnego na Południowym Wybrzeżu.W centrum ruchliwego miasta znajduje się Solent University, mekka dla studentów i pracowników z różnych środowisk i narodowości. Bycie studentem uniwersytetu to coś więcej niż tylko studiowanie i zdobywanie kwalifikacji. To zawieranie przyjaźni, zwiedzanie i przede wszystkim dobra zabawa. Między wykładami można relaksować się w kawiarniach lub przejść do jednego z pięciu parków w mieście. W kampusie mieści się zaplecze fitness, kino prowadzone przez studentów oraz szereg różnorodnych miejsc rekreacji.


Solent University otrzymał srebrny medal, za wysoką jakość nauczania, przekraczając tym samym rygorystyczne wymagania dla brytyjskiego szkolnictwa wyższego. Mocne strony w branży morskiej, przemyśle kreatywnym i sporcie są znane na całym świecie.


Ambicją uczelni jest bycie znanym z doskonałości we wszystkim, co robi. Kierunki zaprojektowane są z myślą o dalszym zatrudnieniu, program nauczania opiera się na unikalnym, kreatywnym i odpowiednim podejściu do nauczania. Uczelnia wykorzystuje w pełni partnerstwa z lokalnymi firmami i organizacjami, aby zaoferować studentom najbardziej odpowiednie warunki, które zapewnią start do przyszłej kariery. Wybitnymi partnerami są Southampton FC, ABP Southampton Marathon, B&Q i Carnival.


Solent University współpracuje z instytucjami i organizacjami z całego świata. Jest domem dla studentów z ponad 100 różnych krajów, którzy wybrali studia w Wielkiej Brytanii. Cieszy się rosnącą reputacją i wspina się na wysokie miejsca Guardian League.


Uniwersytet opiera swój program nauczania na czterech grupach kierunków: sztuka, projektowanie i moda, media oraz technologia. Solent ma bogatą historię ze szczególnym naciskiem na dziedziny sztuki i kultur, branże muzyczną, film i telewizję, komunikację i twórcze pisanie. Szybko rozwijające się obszary badań obejmują zakres procesu projektowania, od jego powstania, do użyteczność.Biznes, Prawo i komunikacja


Współpracując z firmami prywatnymi oraz publicznymi koncentruje się na obszarach badawczych, takich jak: marketing, gospodarka, przedsiębiorczość i innowacje oraz cyberprzestępczość. Szczególny nacisk kładziony jest na politykę społeczną w odniesieniu do zatrudnienia, płci i różnorodności.Sport


Solent University jest wiodącą uczelnią związaną ze sportem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Kierunki opierają się na najnowocześniejszych badaniach z dziedziny sportu takich jak: rozwój, socjologia i psychologia sportu, zdrowie oraz dobre samopoczucie a takżeopieka społeczna. Uczelnia uznawana jest za jeden z czołowych ośrodków badań opartych na piłce nożnej.Nauka i inżynieria morska


Jedną z kluczowych stron naukowych Solent jest nauka i inżynieria morska powiązana z żeglugą, portami i szkoleniem marynarzy Warsash School of Maritime Science and Engineering. Nacisk kładziony jest na badania, które mają wpływ na przemysł, edukację i szkolenia morskie. Kierunki morskie Solent zostały zaliczone do najlepszych na świecie.Studiując na Solent University zapewnisz sobie ogromną ilość możliwości w znalezieniu pracy, będziesz częścią świata, który nigdy nie stoi w miejscu. Nauczysz się doskonalić umiejętności, zainteresowania oraz pasje poprzez wybór w szerokiej gamie kierunków.


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023