Muzyka popularna na Solent University


Chcesz rozpocząć karierę jako wykonawca, autor tekstów lub instrumentalista? Dołącz do kreatywnej społeczności i współpracuj z gwiazdami branży muzycznej. Naucz się słuchać, tworzyć i występować. Zbuduj profesjonalne portfolio, dzięki któremu odniesiesz sukces.Popular Music Performance łączy naukę praktyczną i zawodową z dogłębną analizą branży muzycznej. Kierunek uplasowały się na 15 miejscu wśród 66 innych brytyjskich instytucji pod względem satysfakcji studentów. Obejmuje obszerne badania branży muzycznej, w tym prawa autorskie, prawo umów i ścieżki kariery. Od studentów oczekuje się rozwijania umiejętności w zakresie informatyki, prezentacji, pracy zespołowej, kreatywnego myślenia, komunikacji i zarządzania projektami. W nauce pomaga bezpłatny dostęp do standardowych udogodnień. Należą do nich: dziewięć studiów nagrań (połączone z Protools HD i Logic Pro), szereg stacji miksujących wyposażonych w pulpity mikserskie Digidesign oraz laboratorium produkcyjne z 24 stacjami roboczymi Apple (z Pro Tools | HD, Logic Pro i Sibelius). Pełen dostęp do dużych sal prób z pełnym zapleczem i nagłośnieniem.


Oprócz zaplanowanych seminariów i warsztatów studenci zachęcani są do współpracy ze sceną muzyczną Southampton promując i wykonując własny program. Poprzez koncerty studenci mogą rozwijać swoje talenty i poszerzać wiedzę na temat aranżacji, kompozycji i scenografii w świecie rzeczywistym.Co roku wykładowcy prowadzą konkurs, w którym studenci proszeni są o napisanie piosenki i wykonanie jej na żywo. Nagrodą jest sesja nagraniowa w znanym na całym świecie Abbey Road Studios w Londynie – które wypromowało takie ikon muzyki jak Pink Floyd czy The Beatles. W studiu nagrywali rownież: U2, Depeche Mode, Bastille, Kanye West, Florence and the Machine, Spice Girls, One Direction i wiele innych. Udział w konkursie zwiększa szansę na karierę muzyczną jeszcze w trakcie studiów, daje studentom możliwość nagrania i ukształtowanie utworu w wybranym gatunku muzycznym. Będąc w Abbey Road Studios można poczuć historię, profesjonalizm i klimat tego miejsca, który jest niesamowity. 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020