Stypendia na Buckinghamshire New University | The Gateway Scholarship

The Gateway ScholarshipRazem do zgarnięcia: 1000 funtów!


Stypendium dostępne dla studentów rozpoczynających studia full-time:  undergraduate / postgraduate od września 2020 i/lub lutego 2021 na campusach takich jak: the High Wycombe, Uxbridge, Aylesbury. Uczelnia gwarantuje obniżenie kwoty zakwaterowania w Brook Street aż o 750 funtów plus 250 funtów w gotówce za start. 250 funtów na Twoim nowy koncie bankowym w brytyjskim banku po przyjeździe będzie bardzo fajnie wyglądać na start i to całkiem fajny starter money, prawda? 🙂 Masz czas i spokój na znalezienie pracy a wtedy saldo konta będzie szybko rosło!

Kryteria są następujące:

 • musisz być nową studentką lub nowym studentem (rozpoczynasz studia na Bucks)
 • mieć wybrany Bucks New University jako firm choice i posiadać w UCAS ofertę z Bucks conditional/ unconditional offer (lub ofertę przy składaniu Direct -z naszą pomocą możesz złożyć takie podanie „Direct  Application)
 • musisz zaaplikować o akademik (standard room only)  w Brook Street poprzez Buckinghamshire New University Accomodation Office

Uwaga! Stypendium nie łączy się z innymi stypendiami oferowanymi przez Buckinghamshire New University.

Deadline aplikacji o stypendium:

 • jeżeli studia zaczynasz od września 2020 – 31 lipca 2020

Po minięciu powyższych terminów nadal można aplikować o to stypendium, ale uczelnia nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Wypłaty stypendium:

 • październik 2020 – 250 funtów na konto bankowe studenta i 250 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street
 • styczeń 2021 – 250 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street
 • kwiecień 2021 – 250 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street


Uwaga! W Bucks New University w akademiku Brook Street istnieje możliwość uzgodnienie płatności miesięcznej! To opcja niedostępna w wielu akademikach w wielu uczelniach.

Jak zaaplikować o stypendium?

Uzupełnij wniosek> i wyślij go do nas na adres Twojej konsultantki oraz na adres: bursary@bucks.ac.uk

 

Poznaj Julkę, studentkę Film nad TV Production, która mieszka w akademiku i lubi tam mieszkać i ma temat przewagi akademik na pierwszym roku studiów w Anglii swoje zdanie.
Posłuchaj jej rad z jakich warto skorzystać przy wyborze akademika w Bucks New University


The Foundation BursaryRazem do zgarnięcia: 2000 funtów!


S
typendium mające wspomóc studenta w pokryciu kosztach utrzymania podczas jego studiów na Foundation Year na  Buckinghamshire New University. Uczelnia gwarantuje obniżenie kwoty zakwaterowania w Brook Street aż o 1500 funtów plus 500 funtów w gotówce za start! Takie 500 funtów na Twoim nowy koncie bankowym w brytyjskim banku po przyjeździe to całkiem fajny starter money, prawda? 🙂 Masz czas i spokój na znalezienie pracy a wtedy saldo konta będzie szybko rosło!

Kryteria są następujące:

 • stypendium jest dostępne tylko dla studentów rozpoczynających studia od roku Foundation Year
 • musisz mieć ofertę kierunku na Bucks jako swój firm choice (w UCAS Track)
 • to stypendium nie łączy się z innymi stypendiami

Deadline aplikacji o stypendium:

 • jeżeli studia zaczynasz od września 2020 – 28 sierpnia 2020

Po minięciu powyższych terminów nadal można aplikować o to stypendium, ale uczelnia nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Wypłaty stypendium:

 • październik 2020 – 500 na konto bankowe studenta i 500 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street
 • styczeń 2021 – 500 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street
 • kwiecień 2021 – 500 funtów obniżone z ceny zakwaterowania na Brook Street

Jak zaaplikować o stypendium Gateway w Bucks New University?

Uzupełnij wniosek>>> i wyślij go na adres: bursary@bucks.ac.uk  oraz daj nas w kopii abyśmy mogli monitorować ten proces i dopilnować aby kasa była dla Ciebie gotowa na czas 🙂

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023