Aleksandra Szubert – 3 rok LLB International Law

#1 Ruszamy z cyklem “Student Inspiration Project”. Przedstawiamy Wam Olę Szubert, absolwentkę liceum w Koninie. Aleksandra skończyła właśnie 2 rok LLB International Law na Coventry University. W czerwcu po swojej maturze kupiła one way ticket do Hiszpanii, pojechała w ciemno, nie majac wcześniej załatwionej pracy. Co jest niesamowite, pracę znalazła w barze od razu, dzięki czemu do Polski wróciła w sierpniu, a po 20 dniach była już w Coventry z pieniędzmi na start. Ola pracuje w pizzeri w centrum Coventry, wynajmuje przez agencję dom wraz z kilkoma koleżankami i co najważniejsze utrzymuje się sama. Rok temu dostała stypendium od uniwersytetu za wyniki na maturze. Do tej pory podczas swojej akademickiej przygody zwiedziła: Islandię, Pragę (nie ta warszawska), Weronę, Wenecję, dwa razy była w Paryżu, a niedawno wróciła z Korei Południowej. Uwierzysz jakie niesamowite rzeczy robi ta dziewczyna? Wiesz dlaczego? Dlatego, że chce wykorzystać życie na 100%! Pewnie teraz zapytasz jakie ma dalsze plany? Po 3 roku studiów zaczyna dwuletni Solicitor Training w kancelarii plus roczny Master, już w przyszłym roku w kwietniu będzie miała kilka miesięcy wolnego na internship. Daj znać czy podoba Ci się nasz cykl Student Inspiration i czy chcesz poznać innych studentów, którzy sa niesamowita inspiracja? #coventry #coventryuniversity #llbinternationallaw #law #prawo #solicitortraining #instadailypic #konin #liceum #polishgirl #polishboy #studentinspirationproject


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020