Uniwersytet Coventry uzyskał najwyższą jak dotąd ocenę w QS Stars Awards


Opublikowane dane pokazują, że Coventry University po raz pierwszy otrzymał pięciogwiazdkową ogólną ocenę przyznawaną w rakingu QS Stars – potwierdzając tym szeroki zakres doskonałości w nauczaniu, badaniach i innych kluczowych wskaźnikach.


Nagrody QS Stars, przyznawane są po szczegółowym spojrzeniu na instytucję, umożliwiają studentom określenie, które uniwersytety są najlepsze w określonych dziedzinach, pozwalając im dopasować ich zainteresowania do uniwersytetów, które są silne w zakresach, które są dla nich ważne.


Według QS, pięciogwiazdkowy uniwersytet jest „światowej klasy instytucją w szerokim zakresie aspektów branych pod uwagę, cieszy się dużą renomą i posiada najnowocześniejsze udogodnienia oraz renomowany międzynarodowy wydział badań i nauczania”.


QS przyznał Coventry University pięć gwiazdek w kategoriach: nauczania, szans na zatrudnienie, internacjonalizacji, udogodnień, innowacji i zaangażowania społecznego, podkreślając jego mocne strony w obszarach satysfakcji studentów, perspektyw absolwentów, globalnej współpracy i różnorodności.


Placówki medyczne uniwersytetu, stowarzyszenia studenckie, zakwaterowanie dla studentów, infrastruktura informatyczna i biblioteka – wszystkie te miejsca uzyskały maksymalną liczbę punktów w kategorii obiektów.


Zwiększone zainteresowanie uniwersytetu badaniami i osiągnięciami w tej kategorii skłoniło QS do przyznania badaniom Uniwersytetu Coventry czterech gwiazdek. W szczególności QS stwierdziło, że badania Coventry uzyskały dobre wyniki pod względem reputacji akademickiej, współpracy między instytucjami badawczymi i jakości badań międzynarodowych.


Ponadto Coventry University uzyskało cztery gwiazdki w rankingu Specialist Criteria za kierunki inżynierii lądowej i budowlanej.


Zatrudnienie jest najważniejszym z głównych kryteriów branych pod uwagę w rankingu, a Coventry zdobyło łącznie 150 punktów i 5 gwiazdek w tej kategorii. Możliwości zatrudnienia, które poprzez znakomite przygotowanie swoich studentów oferuje Coventry University znajdują odzwierciedlenie w imponującej stopie zatrudnienia absolwentów na poziomie 97 procent. – QS report


Jesteśmy zaszczyceni i zachwyceni, że osiągnęliśmy ogólną ocenę pięciu gwiazdek, potwierdzającą doskonałość, którą Coventry University nadal osiąga. Cieszę się szczególnie, że jakość naszych badań została doceniona wraz ze wzrostem do czterech gwiazdek. Doświadczenie dydaktyczne, jakość naszych udogodnień i zadowolenie naszych studentów, zarówno podczas studiów, jak i jako absolwentów w miejscu pracy, jest podstawą podejmowanych przez nas działań. – John Latham, CBE, prorektor Uniwersytetu Coventry


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023