UCAS DEADLINE 2024/2025


TERMINY WYSYŁANIA APLIKACJI W UCAS 2024/2025

31 stycznia 2024 – 19:00 (czasu PL) – termin wysyłania aplikacji na wszystkie kierunki undegraduate (odp. licencjatu) oprócz tych, na które deadline był 15 października 2023 (medycyna, weterynaria, stomatologia).
Nie czekaj do ostatniej chwili 😉 Załóż konto >> i zadzwoń do nas +48600554555


28 luty 2024 – otwarcie UCAS Extra; jeśli wysłałeś/aś aplikację na 5 kierunków i z żadnego z nich nie uzyskałeś/aś Conditional Offer, masz możliwość dodania jednego dodatkowego kierunku


16 maj 2024 – ostatni dzień w którym uczelnie muszą zdecydować czy akceptują twoje podania czy nie, poda warunkiem, że zostało złożone podanie do 31.01.2024. Do tego dnia otrzymasz Conditional Offer lub Unconditional Offer lub Decline od wszystkich uczelni.


6 czerwca 2024 – deadline złożenia odpowiedzi na oferty uczelni. Musisz zaznaczyć w swoim koncie w UCAS, który kierunek wybierasz jako główny (firm choice) a który jako zapasowy (secure). Jeżeli tego nie zrobisz wszystkie oferty uczelni zostają skasowane-nie zwlekaj!


30 czerwca 2024 – 19:00 (czasu PL)  – ostatni termin wysyłania aplikacji, po tej dacie wszystkie aplikacje wpadają do procedury Clearingu-składanie ofert uzupełniających. Od tego dnia tryb składania ofert zmienia się: najpierw musimy zadzwonić do uczelni aby dowiedzieć się na jakie kierunki możemy jeszcze złożyć podanie.


4 lipca 2024 – ostatni dzień składania podań Extra Choice- to opcja dla osób uprawnionych, które nie dostały żadnej z 5-ciu ofert jakie wybrały. Jeżeli wszystkie uniwersytety odrzuciły  oferty do dnia 4 lipca można jeszcze złożyć podania na 1 kierunek Extra.


5 lipca 2024 – rozpoczęcie opcji składania podań w trybie Clearing


17 lipca 2024 – ostatni dzień w którym uczelnie muszą zdecydować czy akceptują twoje podania czy nie, pod warunkiem, że podanie zostało złożone  do 30.06.2024. Do tego dnia otrzymasz Conditional Offer lub Unconditional Offer lub Decline od wszystkich uczelni. Masz tylko tydzień do 24.07.2024 aby odpowiedzieć na oferty uczelni, łącznie z ofertami Extra, jeżeli takie były.


Nie przejmuj się ilością i skomplikowaniem tego procesu. Od tego jesteśmy my, aby pomóc. Razem to PIKUŚ! Wysłaliśmy już z powodzeniem ponad 3 tys kandydatów na studia w Anglii. Tobie pomożemy także!
Możesz zacząć studia w Anglii już za rok! Yes, you can! 🙂

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023