Caleb William Michael – 3 rok Animation and VFX

#7 Caleb William Michael, student 3 roku Animation and VFX na Buckinghamshire New University, absolwent jednego z liceum w Łodzi. Caleb studiuje na kierunku animacja i VFX (efekty wizualne) i właśnie skończył drugi rok. Najbardziej dumny jest z filmu, który zrobił w tym roku, dlatego że zrobił go sam i nie należało to do łatwych zadań, lecz mimo to dał radę. Dzieki temu stworzył bardzo dobry showreel i dostał pracę w industry bez zadnego problemu. Jest także dumny z rysunku, nad którym obecnie pracuje. Jest on dość dużych rozmiarów. Gdy zadałam Calebowi pytanie czy uważa, że zostajac na studiach w Polsce mógłby rozwijać swój talent tak jak to robi w UK, odpowiedział: “Gdybym został w Polsce nie miałbym żadnych szans na sukces. W Polsce nie otrzymałem nigdy żadnego wsparcia w rozwijaniu mojego talentu ze strony szkoły i zajęć artystycznych na których byłem kilka razy. W polskiej szkole artystycznej ludzie nienawidzą dosłownie komiksu i mangi. Kiedy chciałem dostać się na animację do łódzkiej filmowki byłem zdyskwalfikowany jak tylko pokazałem swój komiks. Tutaj każdemu podoba się jak rysuje i co rysuje. Problem więc był w polskim podejściu do kandydata – nie we mnie.

Moja rada dla osób które chcą wyjechać na studia to podążajcie za marzeniami i swoimi celami nawet jeśli w Polsce nikt was nie wspiera. Anglia to miejsce gdzie można spełnić każde marzenie.”
Caleb zdobył pracę na wakacje w wytwórni muzycznej. To jego pierwsza praca i od razu w przemyśle filmowym/muzycznym czyli dokładnie to co chce robić. Jest z siebie dość dumny. Trudno się dziwić.

Jak twierdzi wyjazdu na studia w Anglii nie żałuje i tutaj w UK po prostu mu lepiej. Chciałby jeszcze od siebie dodać, że ma zdiagnozowany autyzm i się tego nie wstydzi. Jak sam twierdzi: “Mówię to dlatego, że autyzm w Polsce traktuje się jak chorobę i ludzie tacy jak ja są traktowani jak upośledzeni i stykają się z wieloma nieprzyjemnościami ze strony społeczności.”

Caleb chce pokazać, że mając autyzm też można studiować za granicą i być jednym z najlepszych studentów, odnoszac przy tym bardzo dobre wyniki w swojej karierze. “To co było postrzegane w Polsce jako moja wada jest teraz moim atutem, dlatego że potrafię się skupiać przez wiele godzin na jednej rzeczy, potrafię stworzyć animacje i rysunki z pamięci i wyobraźni.” Chcielibyśmy dodać, że wszystkie widoczne prace sa autorstwem Caleba. Życzymy Ci samych sukcesów Caleb! #highwycombe #animation #visualeffect #vfx #polishboy #polishstudent #student #studiazagranica #bucksnewuniversity #studygram #bookstagram #łódź #warszawa #kraków #bydgoszcz #studentinspirationproject #manga #komiks


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023