Julia Libera – 2 rok Film and TV Production

#2 Julia Libera, studentka 2 roku Film and TV Production na Buckinghamshire New University, absolwentka bydgoskiego liceum z 2017 roku. Julka dwa lata z rzędu podchodziła do rekrutacji na łódzka filmówkę na Reżyserię specj. montaż filmowy, a w 2018 roku próbowała dostać się również do Gdyńskiej Szkoły Filmowej, niestety mimo bardzo bogatego i niesamowitego portfolio (tworzy filmy od gimnazjum) nie udało jej się załapać na jedno z 10-12 miejsc jakie oferowały filmówki. Pewnie zapytacie teraz jakie miała doświadczenie przed pójściem na studia? Brała czynny udział w grupach filmowych, w Bydgoskiej Kronice Filmowej, robiła teledyski dla zespołu Sielska, siedziała w teatrze w improwizacji teatralnej, tworzyła m.in. reklamę Jeepa, zajmowała się filmami od gimnazjum. Ostatecznie Julka zrezygnowała ze swoich planów w 2018 roku i zapisała się na toruńskie UMK na Sztukę Medialna.

We wrześniu zeszłego roku nasz team zorganizował event w bydgoskiej restauracji Przystań, na który Julka przyszła wraz z dwoma koleżankami, tegorocznymi maturzystkami, a zapytana o cel swojej wizyty, stwierdziła, że przyszła dla towarzystwa, posłuchać co mamy do powiedzenia. Zaproponowaliśmy Julce by nie rezygnowała ze spełniania marzeń i dalej robiła to co kocha. W dwa tygodnie ogarnęliśmy z nia wszystkie formalności a teraz Julka rozpocznie już drugi rok studiów na kierunku Film an TV Production.

Zapytana przeze mnie dzisiaj czy jeszcze rok temu wierzyła, że będzie rozwijać dalej swoja pasję stwierdziła: “A gdzie tam, ja tak perfidnie słuchałam o czym do mnie mówiliście i byłam święcie przekonana, że nigdzie nie jadę”

Wtedy dla Julki to co jej opowiadaliśmy było bajka, czymś co spotyka się w ekranizacjach filmowych, a teraz jest tego częścia. Julka przesyła Wam ciepłe pozdrowienia z Francji, gdzie wybrała się teraz na 3 dni ze swoja koleżanka, za 2 noce w hotelu i przeloty zapłaciła 70 funtów. Ostatnio wróciła z podróży do Portugalii gdzie wybrała się z 3 przyjaciół studentów, za 5 nocy i przeloty zapłaciła 132 funty. Widzicie jak łatwo można spełniać marzenia? Otwórzcie się na życie i zacznijcie łamać schematy. Napiszcie do nas i weźcie udział w bezpłatnych konsultacjach. #bucksnewuni #buckinghamshirenewuniversity #highwycombe #filmandtvproduction #bydgoszcz #toruń #dreams #studentinspirationproject #polishgirl #polishboy #polishstudent #university #studygram #bookstagram #reżyserka #filmówka #studiazagranica #studiafilmowe


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020