Biomedycyna

Rozwijaj swoje umiejętności naukowe i odkrywaj nowe specjalizacje. Jeśli jesteś pracującym naukowcem biomedycznym, zrób krok w kierunku uzyskania statusu Chartered Scientist, studiując na naszym akredytowanym kursie nauczania na odległość Institute of Biomedical Science (IBMS).

Kurs akredytowany przez Institute of Biomedical Science (IBMS) i kierowany przez panel pracodawców (w tym NHS), stanowi świetny atut dla twojego rozwoju zawodowego.

Będziesz miał okazję dostosować swoje badania, wybierając specjalistyczny obszar patologii. Dzięki temu możesz albo poszerzyć swoją wiedzę i zrozumienie swojej obecnej dziedziny, albo otworzyć ścieżkę kariery w nowym obszarze, takim jak zarządzanie.

Nasi tutorzy nauczą Cię za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się (VLE), w którym możesz pobierać materiały do nauki, organizować swoje studia i uzyskiwać dostęp do klas online i grup analitycznych.

Nasz kurs poprawi Twoje perspektywy kariery i zapewni ważny krok w kierunku uzyskania statusu Chartered Scientist. Możesz spersonalizować swoje studia, aby odzwierciedlić swoje cele kariery jako naukowiec biomedyczny. Jesteś również w doskonałej pozycji, aby kontynuować karierę akademicką i przejść do naszego doktora nauk biomedycznych.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/biomedical-science-msc-2/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020