Zarządzanie (e-biznes), mgr


Czy interesuje Cię e-biznes i jak działa on w środowisku biznesowym? To konkurencyjny rynek z większą liczbą firm sprzedających online niż kiedykolwiek wcześniej. E-biznes kwitnie i jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów na świecie. Bez granic geograficznych oznacza to, że możesz pracować w dowolnym miejscu na całym świecie i być częścią tego ekscytującego i szybko rozwijającego się biznesu. Zarządzanie magisterskie (e-biznes) na Uniwersytecie Swansea pozwoli Ci skoncentrować się na systemach informacji biznesowej, obejmujących takie tematy jak jako zarządzanie systemami informatycznymi i e-commerce. Poznasz również zarządzanie w połączonej społeczności globalnej, a także podstawowe koncepcje zarządzania, takie jak zarządzanie zasobami finansowymi, zarządzanie operacjami, zarządzanie zasobami ludzkimi i zarządzanie marketingowe, aby zapewnić solidne podstawy w zakres dynamicznych zasad biznesowych. Akredytowany przez Chartered Management Institute (CMI), jedyny dyplomowany organ zawodowy w Wielkiej Brytanii zajmujący się promowaniem najwyższych standardów zarządzania i doskonałości przywództwa, kurs jest otwarty dla studentów z dowolnej dyscypliny, którzy chcieliby pracować w biznes lub zarządzanie. Po ukończeniu studiów otrzymasz certyfikat poziomu CMI 7.

 

Więcej informacji o tym kierunku znajdziesz tu>>

https://studiawanglii.pl/courses/management-e-business/

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020