Kierunki humanistyczne – studia w Anglii i studia w Walii. Porównaj!


Kierunki humanistyczne – studia w Anglii i studia w Walii. Porównaj!


Psychologia i socjologia

Interesujesz się tym, co kryje się w ludzkim umyśle? Chcesz pomagać innym i mieć pozytywny wpływ na ich życie? Sprawdź ofertę kierunków związanych z psychologią! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko samą psychologię, ale też różne ciekawe kombinacje psychologii z innymi kierunkami. Jeśli widzisz siebie za kilka lat w policji, opiece społecznej czy innych instytucjach niosących pomoc potrzebującym, połącz psychologię z socjologią lub kryminologią, czyli dziedziną zajmującą się zachowaniami przestępczymi, przyczynami zbrodni, metodami zapobiegania zbrodniom oraz resocjalizacją.

Chcesz pomagać ludziom przezwyciężyć różne lęki oraz fobie lub w walce z depresją? A może wolisz zająć się osobami z zaburzeniami takimi jak ADHD, dysleksja czy autyzm? Dzięki takim kierunkom zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje do pracy z chorymi i możesz zmienić ich postrzeganie świata. 

Lubisz sport? Pamiętaj, że wszystko zaczyna się od głowy i w tej dziedzinie również są potrzebni specjaliści. Sprawdź koniecznie ofertę UCFB, już niedługo Twoje zajęcia mogą odbywać się na Wembley. Jeśli natomiast chcesz połączyć psychologię z byciem trenerem oraz lubisz aktywność fizyczną, próbuj swoich sił na London Metropolitan University i łącz przyjemne z pożytecznym.


Historia, polityka, filozofia i stosunki międzynarodowe

Pasjonuje Cię historia, polityka oraz to, co dzieje się aktualnie na świecie? Jeśli jesteś osobą ciekawą świata i otwartą na nowe doświadczenia, te kierunki zostały stworzone właśnie dla Ciebie! Kierunki łączone na Nottingham Trent University są bardzo elastyczne, to znaczy, że na ostatnim roku możesz podzielić swoje zajęcia na uczelni po równo pomiędzy swoje oba zainteresowania lub wybrać specjalizację tylko w jednej z tych dziedzin. Dla zainteresowanych w ofercie jest również work placement czy international exchange. Na naszych uczelniach partnerskich znajdziesz też przeróżne połączenia historii z innymi kierunkami, na przykład z archeologią, polityką, filozofią czy stosunkami międzynarodowymi.


 Poniżej prezentujemy przykładowe kierunki humanistyczne na naszych partnerskich uczelniach:

London Metropolitan University

International Relations and Politics – BA (Hons) http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/international-relations-and-politics—ba-hons/

Sport Psychology, Coaching and Physical Education – BSc (Hons)
http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/sport-psychology-coaching-and-physical-education—bsc-hons/

Criminology and Psychology – BSc (Hons)
http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/criminology-and-psychology—bsc-hons/

Psychology and Sociology – BSc (Hons) http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/psychology-and-sociology—bsc-hons/

Sociology and Social Policy – BA (Hons) http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/sociology-and-social-policy—ba-hons/

University of Bedfordshire

Education with Psychology BA (Hons) https://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/education-with-psychologyPsychology and Crime FD https://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/psychology-and-crime

Psychology BSc (Hons) http://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/psychology

Psychology and Criminal Behaviour BSc (Hons) https://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/psychology-and-criminal-behaviour

Nottingham Trent University

Psychology with Sociology – BSc (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/social-sciences/ug/2018-19/psychology-with-sociology

Communication & Society and History – BA (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/arts-humanities/ug/2018-19/history-and-communication-and-society

Global Studies and History – BA (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/arts-humanities/ug/2018-19/global-studies-and-history

History and International Relations – BA (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/arts-humanities/ug/2018-19/history-and-international-relations

History and Philosophy – BA (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/arts-humanities/ug/2018-19/philosophy-and-history

Politics and International Relations – BA (Hons)
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/social-sciences/ug/2018-19/politics-and-international-relations

University of South Wales

BSc (Hons) Criminology and Criminal Justice and Sociology http://courses.southwales.ac.uk/courses/547-bsc-hons-criminology-and-criminal-justice-and-sociology

BSc (Hons) Psychology
http://courses.southwales.ac.uk/courses/24-bsc-hons-psychology

BSc (Hons) Psychology with Developmental Disorders http://courses.southwales.ac.uk/courses/1412-bsc-hons-psychology-with-developmental-disorders

UCFB Wembley

BSc (Hons) Sports Psychology
http://ucfb.com/undergraduate-degrees/sport-psychology-bsc-hons/

Birkbeck University of London

Politics, Philosophy and History (BA): 3-year, full-time degree by evening study
http://www.bbk.ac.uk/study/2018/undergraduate/programmes/UUBAPOPH_C/

History and Archaeology (BA): 3-year, full-time degree by evening study
http://www.bbk.ac.uk/study/2018/undergraduate/programmes/UUBAHIAR_C/

 


TAK CHCĘ SKŁADAĆ PODANIE!
Od czego zacząć >


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023