Kierunki związane z animacją


Kierunki związane z animacją


Animacja, czyli sztuka tworzenia ruchomych obiektów. Znajduje swoje zastosowanie nie tylko jako forma artystyczna, ale coraz bardziej użytkowa. Studia w Anglii i Walii umożliwiają pasjonatom tej dziedziny zdobycie umiejętności i doświadczenia w zakresie tworzenia animacji na użytek przemysłu, gier komputerowych czy filmów.

Aby aplikować niezbędne jest wypełnienie podania w systemie UCAS. Wymagany jest list motywacyjny/Personal Statement, a także referencje od nauczyciela. Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi uczelni należy przedstawić swoje portfolio, ale warto przygotować je wcześniej, w spokoju, ponieważ to ono będzie decydujące.


Studia licencjackie trwają trzy lata i obfitują w wiele modułów tematycznych, które umożliwią Ci wszechstronne rozwinięcie umiejętności. Praktyki studenckie pozwolą Tobie na uzyskanie doświadczenia w branży oraz zasmakowanie tego, co czeka Cię w życiu zawodowym. Wszystkie projekty, które wykonasz na zajęciach będziesz mógł dołączyć do swojego CV, co znacznie ułatwi Ci szukanie pracy.


Na szczególną uwagę pod względem studiów związanych z animacją zasługuje naszym zdaniem BUCKS New University. Wszyscy nasi studenci, którzy rozpoczęli animację na BUCKS są bardzo zadowoleni z wyboru. Chwalą sposób prowadzenia zajęć, sprzęt, który mają do dyspozycji, a także ogromną wiedzę i pomoc wykładowców. Warto nadmienić, że raz w miesiącu uczelnia organizuje spotkania z osobami, które osiągnęły sukces w dziedzinie animacji i są czynne zawodowo. Dzięki temu studenci mają okazję zdobyć praktyczną wiedzę oraz dopytać o szczegóły pracy w tej branży.

Wszystkim, którzy zdecydują się na pójście tą drogą uczelnie zapewnią odpowiedni sprzęt, a także warunki do zdobycia dobrego wykształcenia. Kierunki związane z Animacją wymagają od studentów cierpliwości, zaangażowania i umiejętności artystycznych, ale ciężka praca zaowocuje w przyszłości, ponieważ przemysł grafiki, gier i animacji komputerowej jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie. 


By dowiedzieć się więcej napisz do nas na KONTAKT > a nasi doradcy edukacyjni bezpłatnie przeprowadzą Cię przez cały proces aplikacyjny step by step, począwszy od rad w napisaniu Personal Statement, skompletowaniu portfolio, wypełnieniu aplikacji w systemie UCAS a także wypełnieniu wniosku o pożyczkę.


Wymagania na animację, podobnie, jak na pozostałe kierunki artystyczne, to: Personal Statement, referencje oraz portfolio. Do złożenia podania portfolio nie jest potrzebne; najpierw aplikuje się przez UCAS, a dopiero później uniwersytety kontaktują się z kandydatami i wysyłają konkretne wymagania co do ilości prac oraz tego, co mają przedstawiać. Warto jednak już wcześniej przygotować sobie portfolio, żeby nie robić tego na ostatnią chwilę. 


Studia licencjackie trwają trzy lata i obfitują w wiele modułów tematycznych, które umożliwią Ci wszechstronne rozwinięcie umiejętności. Praktyki studenckie pozwolą Tobie na uzyskanie doświadczenia w branży oraz zasmakowanie tego, co czeka Cię w życiu zawodowym. Wszystkie projekty, które wykonasz na zajęciach będziesz mógł dołączyć do swojego CV, co znacznie ułatwi Ci szukanie pracy.

Wszystkim, którzy zdecydują się na pójście tą drogą uczelnie zapewnią odpowiedni sprzęt, a także warunki do zdobycia dobrego wykształcenia. Kierunki związane z Animacją wymagają od studentów cierpliwości, zaangażowania i umiejętności artystycznych, ale ciężka praca zaowocuje w przyszłości, ponieważ przemysł grafiki, gier i animacji komputerowej jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie.


Przykładowe kierunki związane z animacją na naszych uczelniach partnerskich:

Buckinghamshire New University

Animation and Visual Effects
https://bucks.ac.uk/courses/undergraduate/arts-and-creative-industries/animation-and-visual-effects-ft-1719

University of Bedfordshire

Animation
http://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/animation

Computer Animation and Visual Effects
http://www.beds.ac.uk/howtoapply/courses/undergraduate/next-year/computer-animation-and-visual-effects

London Metropolitan University

Games Modelling, Animation and Effects
http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/games-modelling-animation-and-effects—bsc-hons/

Illustration and Animation
http://www.londonmet.ac.uk/courses/undergraduate/illustration-and-animation—ba-hons/ 

Nottingham Trent University

Animation
https://www.ntu.ac.uk/study-and-courses/courses/find-your-course/art-design/ug/2018-19/ba-hons-animation 

University of Sunderland

Animation and Games Art
http://www.sunderland.ac.uk/courses/artsdesignandmedia/undergraduate/animation-design/

Coventry University

Illustration and Animation
http://www.coventry.ac.uk/course-structure/UG/2018-19/fah/illustration-and-animation-ba-hons/ 

Solent University

Animation
https://www.solent.ac.uk/courses/undergraduate/animation-ba?year=2018

Digital Animation
https://www.solent.ac.uk/courses/undergraduate/digital-animation-ba?year=2018

 

 


TAK CHCĘ SKŁADAĆ PODANIE! Od czego zacząć >

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023