Studentka USW wraz ze swoim zespołem wygrywa walijską nagrodę muzyczną!


Studentka University of South Wales (USW) wraz ze swoim zespołem Adwaith zostali ogłoszeni zwycięzcami walijskiej nagrody muzycznej.


Adwaith został ogłoszony zwycięzcą dzięki swojemu albumowi Melyn podczas ceremonii wręczenia nagród na The Coal Exchange zeszłej nocy (środa 27 listopada).


Panel ekspertów branżowych obradował nad krótką listą dwunastu albumów.


Lucy Squire, Academic Manager Manager ds. Muzyki i dźwięku w USW, powiedziała: „Jesteśmy zachwyceni studentką drugiego roku kierunku- BA Popular & Commercial Music Hollie Singer i jej zespołem- Adwaith, którzy zdobyli nagrodę Welsh Music Prize 2019 dzięki albumowi Melyn. Nagroda jest godnym świadectwem tego utalentowanego, ekscytującego młodego zespołu, który ciężko pracował, aby wszystko się wydarzyło.


„Ogromne podziękowania należą się również nauczycielom muzyki popularnej USW BA, BBC Horizons Project, producentowi Steffan Pringle, Libertino Records i Welsh Music Prize za ich wsparcie. Co za wynik! ”


Członkowie zespołu Adwaith podczas przyjmowania nagrody powiedzieli: „To takie szalone! Dziękujemy wszystkim, którzy kupili ten album, i wszystkim, którzy nam pomogli i wspierali ”.


Ogłaszając swoją wygraną, Huw Stephens z BBC Radio 1 powiedział, że album był „bardzo ekscytującym i zasłużonym zwycięzcą z wyjątkowej listy. Adwaith wywarło realny wpływ na ich osobistą, piękną muzykę, która oddaje to, jak to jest być młodym, sfrustrowanym człowiekiem w świecie, w którym żyjemy.


W ubiegłym roku nagrodę wygrał USW Alumni Boy Azooga (to drugi rok z rzędu wygrana dla USW).
Adwaith dołącza teraz do listy zwycięzców, w tym Boy Azooga (2018), The Gentle Good (2017), Meilyr Jones (2016), Gwenno (2015), Joanna Gruesome (2014), Georgia Ruth (2013), Future of the Left ( 2012), Gruff Rhys (2011).
Sędziami tegorocznej nagrody byli: Dexter Batson (Spotify), Matt Jarrett (Diverse Music), Sian Eleri (BBC Radio Cymru / Folded Wing), Kaptin (Boomtown), Daniel Minty (Min Guide Gig), Carolyn Hitt (dziennikarka), Lucy Wood (Latitude Festival) i Chris Roberts (Son Am Sin).


Dziewiąta walijska nagroda muzyczna jest sponsorowana przez Welsh Government Creative Industries, PPL, PRS for Music przy wsparciu Cowshed, British Council Wales i Musicians ‚Union.


Peter Leathem, dyrektor generalny PPL powiedział: „Każdego roku walijska nagroda muzyczna powraca z bogactwem talentów i kreatywności, która odzwierciedla jakość krajowej sceny muzycznej. W ostatnim dziesięcioleciu rozwijała się coraz bardziej, a wydarzenia takie jak Festiwal Sŵn i FOCUS Wales wraz z Walijską Nagrodą Muzyczną stanowiły dla artystów platformę do pokazania swoich talentów światu.”


„PPL stara się wspierać walijski przemysł muzyczny nie tylko poprzez nasze zaangażowanie w te wydarzenia muzyczne, ale także poprzez zapewnienie istotnego strumienia dochodów naszym członkom w całym kraju. Ponadto pomagamy walijskim artystom rozwijać karierę dzięki naszej pracy z Foundation, której zapewniamy znaczne finansowanie.


„Wspieranie i prezentacja muzyki walijskiej to przywilej i gratulujemy nie tylko wygranej Adwaith, ale wszystkich artystów nominowanych i znajdujących się na długiej liście. Życzymy im sukcesów”.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023