Najlepsze przyjaciółki zaprezentowały USW na mistrzostwach Europy w piłce nożnej


Dwie studentki University of South Wales zostały powołane do reprezentacji Wielkiej Brytanii na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Australii.


Najlepsze przyjaciółki Nicole Hagan, studentka MSc Strength and Conditioning, oraz Martha Williams, która niedawno ukończyła BSc (Hons) Adult Nursing, wystąpiły po raz pierwszy w zawodach dla GB Swans podczas turnieju, który odbył się 9–12 października w Londynie.Nicole i Martha mają 24 lata i dzieliły ze sobą pokój podczas pierwszego roku na USW. Dziewczyny wspólnie postanowiły spróbować futbolu australijskiego po odkryciu jego podobieństwa z futbolem gaelickim – sportem, w którym Nicole grała, gdy była młodsza.


Po dołączeniu do Cardiff Panthers trenerzy bardzo szybko zdali sobie sprawę z ich potencjału i zaprosili ich na próby do składu GB. Następnie zostały wybrane w lipcu tego roku na Mistrzostwa Europy AFL.


„Byłam zszokowana, kiedy zadzwonili do nas, że zostałyśmy wybrane”, powiedziała Martha, która zaraz rozpocznie pracę jako pielęgniarka personelu w Royal Liverpool Hospital.


„Inni gracze w drużynie byli tak doświadczeni, że nie sądziłam, że będziemy miały szansę – zwłaszcza że jestem początkującym graczem.


„To świetna okazja, a fakt, że wspólnie z Nicole będziemy ją doświadczać, czyni ją jeszcze bardziej ekscytującą”.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020