Open Day Coventry University


Drzwi Otwarte Coventry University


Interesujesz się TOP 15 uczelnią w UK? Chcesz przyjechać zobaczyć ten uniwersytet i miasto na własne oczy? Masz do tego niesamowitą okazję! Weź udział w Open Day Coventry University. Do wyboru masz następujące terminy:

 • 19 październik 2019 – drzwi otwarte dla przyszłych studentów studiów licencjackich
 • 9 listopad 2019 – drzwi otwarte dla przyszłych studentów studiów licencjackich i magisterskich

By wziąć udział w Open Day, wypełnij ten formularz> w następujący sposób:


Wypisz swoje dane osobowe i wybierz tryb studiów (Full Time – studia w pełnym wymiarze godzin tj. około 15h w tygodniu, Part Time – studia popołudniami/wieczorami od poniedziałku do piątku).


Następnie wybierz obszar swoich zainteresowań, datę Open Day, z iloma osobami przyjedziesz oraz zabukuj wykłady, w których chcesz wziąć udział by dowiedzieć się więcej o kierunkach, które Ciebie najbardziej interesują.


Jeżeli myślisz o kilku różnych dziedzinach studiów i nie wiesz jeszcze na jaką ostatecznie się zdecydujesz, powtórz powyższą procedurę kilka razy, w zależności od ilości kierunków, których chcesz doświadczyć na żywo.


Nie zapomnij by zostawić sobie trochę czasu na wycieczkę po wydziałach, akademikach, mieście oraz the HUB (centrum studenckim), w którym możesz zjeść wyśmienity lunch.Co wydarzy się podczas Open Day?


 • 87 sesji dotyczących różnych kierunków studiów
 • 5 debat studenckich
 • 14 stanowisk, na których będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o uczelni
 • wycieczki po akademikach i wydziałach
 • znajdziesz również stoiska z różnego rodzaju jedzeniem
 • wycieczka autobusem po Coventry

We had a fantastic day. Our daughter learned a lot about the course and the facilities. She was buzzing when we left and it’s really helped confirm her career choice.

– Parent feedback – 25 November 2018


Dlaczego warto wybrać właśnie Coventry University?


 • Uniwersytet Roku pod względem studenckich doznań – The Times and Sunday Times Good University Guide 2019
 • 2 miejsce pod względem metod nauczania – Times Higher Education UK metrics ranking, published 2017
 • 1 miejsce pod względem idealnego uniwersytetu dla zagranicznych studentów – Based on the number of student trips abroad – HESA 2016/17 UK
 • 15 miejsce wśród wszystkich uniwersytetów w całej Wielkiej Brytanii – Guardian University Guide, 2020

Co jeśli nie mogę wziąć udziału w żadnym z dni otwartych?


Uczelnia przygotowała Self-Guided Book>


Weź udział w wirtualnej wycieczce>Jeżeli chcesz zaaplikować na Coventry University, zapraszam do kontaktu: daria@studiawanglii.pl

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023