Solent University – zajęcia dodatkowe


Jeśli spytałbym Cię, z czym kojarzą Ci się studia, pewnie odpowiedziałbyś, że głównie z nauką i chodzeniem na wykłady. Czyż nie?


Będąc studentem Solent University mogę śmiało powiedzieć, że na uczelni jest mnóstwo dodatkowych zajęć, które pozwolą odpocząć od codziennej nauki, ale też poznać zupełnie nowych ludzi, z każdego możliwego kierunku dostępnego na uniwersytecie.


Do wyboru, do koloru. Tak w skrócie określiłbym możliwości jakie daje mi Solent. Nie sposób zliczyć wszystkich Student Societies na jakie możemy się zapisać i uczęszczać na dodatkowe zajęcia. Istnieje tutaj kilkanaście sekcji sportowych.


Można trenować:

– piłkę nożną,

– rugby,

– kajakarstwo,

– żeglarstwo,

– siatkówkę,

– tenis

i wiele innych. Jednak dla mnie największym zaskoczeniem była możliwość szlifowania swoich umiejętności w… grze w QUIDDITCHA! Także, fani Harry’ego Pottera są bardzo mile widziani. Przyjdź i zobacz jak wygląda mugolska wersja tego magicznego sportu.


Jeśli interesuje Cię świat filmowy możesz dołączyć do Drama and Performance Societieslub Film-making Society. Dla miłośników każdego rodzaju gier dostępne są takie kluby jak E-sport and Video Games Society czy D20 Games. Jeśli preferujecie gry planszowe, możecie zapisać się na sesje gier w Dungeons&Dragons.


Dużo Student Societies związanych jest z kierunkam dostępnymi na Solent. Znajdziesz tutaj takie stowarzyszenia jak Creative Communications, Psychology czy Criminology.


Wszystkie Societies to wspaniała zabawa i mnóstwo śmiechu. To także szansa na poznanie kogoś, kto dzieli Twoje pasje, dzięki czemu łatwiej jest się dogadać i rozpocząć nowe znajomości.


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020