Studenci Ravensbourne University nagrodzeni trzeci rok z rzędu!


Pro Carton Young Designers Awards 


Dariusz Kowalczyk, student trzeciego roku BA (Hons) Product Design, zdobył nagrodę Pro Carton Young Designers Award za swój innowacyjny projekt opakowania. Dariusz jest trzecim studentem Ravensbourne, który został wyróżniony za nowoczesny projekt.


Każdego roku Pro Carton, europejskie stowarzyszenie producentów kartonów, zaprasza projektantów do opracowania zupełnie nowej koncepcji opakowań. Dariusz Kowalczyk, zdobywca pierwszej nagrody Young Designers Award w 2019 roku, zaprojektował opakowanie samochodu z zabawkami „Big Yellow Driving School”. Nagrodę wręczył Tony Hitchin, Dyrektor Generalny Pro Carton i Jon Clark, Dyrektor Generalny BPIF Cartons, podczas ceremonii wręczenia nagród w Ravensbourne w dniu 20.11.2019.Zwycięski projekt Dariusza to opakowanie, które jest nie tylko zwykłym kartonikiem, ale również dodatkiem do zabawki. Mówiąc o swoim projekcie, powiedział: „większość zabawek dla dzieci jest owinięta zbyt dużą ilością plastiku co mnie bardzo frustruje, ponieważ jest to nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale bardzo często do odpakowania potrzebne są nożyczki. To zainspirowało mnie do stworzenia trwałej alternatywy, którą można łatwo otworzyć i która nie będzie składowana latami na wysypiskach”.Kierunek BA (Hons) Product Design na Ravensbourne University pokazuje, jak tworzyć coraz to nowsze rozwiązania i zwiększać komfort użytkowania. Studenci tej uczelni wielokrotnie robili wrażenie na sędziach w konkursie Pro Carton Young Designers Award, wygrywając kategorię europejską przez trzy lata z rzędu.Tony Hitchin, Dyrektor Generalny Pro Carton, dodał: „UK Young Designers Award to pozytywna inicjatywa. Dociera ona do najbardziej kreatywnych młodych myślicieli w Wielkiej Brytanii, którzy podzielają wartości i cele Pro Carton w zakresie ochrony środowiska poprzez używanie opakowań kartonowych. Cieszyliśmy się z otrzymania tak wielu innowacyjnych prac w tym roku, ale projekt Dariusza naprawdę idealnie uchwycił zasadę pięciu „R” odpowiedzialności:

  • reduce (redukcja);
  • renew (odnowienie);
  • replace (wymiana);
  • reuse (ponownie wykorzystanie);
  • recycle (recykling).

Mamy nadzieję, że w 2020 roku zostanie zaangażowanych jeszcze więcej uniwersytetów i szkół wyższych. ”


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023