Ravensbourne University – RaveTV – telewizja od studentów dla studentów


Ravensbourne University uruchomił swój kanał telewizyjny prowadzony przez studentów dla studentów – RaveTV. Swoją premierę miał podczas The Ravensbourne Degree Show, które odbyło się w dniach 19-21.06.2019, gdzie program nadawany był na żywo na YouTube i stronie internetowej Ravensbourne.Kanał jest prowadzony przede wszystkim przez studentów kierunku BSc (Hons) Digital Television Production oraz BSc (Hons) Digital Television Technology oferując współpracę z wszystkimi kierunkami ze Screen School oraz Design School. Studenci objęli wiele ról w tym przedsięwzięciu – od zarządzania treścią, przez branding i marketing, aż po część techniczną i produkcję.


RaveTV z sukcesem wyprodukowało i transmitowało zaplanowany program podczas The Ravensbourne Degree Show. Obejmował on materiał o historii instytucji, wywiady ze studentami prowadzącymi wystawy w wielokrotnie nagradzanym budynku uczelni oraz relacje na żywo z The Awards Show. Harmonogram premiery zawierał także program muzyczny The Sound Collective oraz czat o tematyce piłkarskiej nazwany The Twelfth Player.Po sukcesie podczas The Ravensbourne Degree Show, RaveTV będzie regularnie transmitować wiele programów na żywo wyprodukowanych przez studentów, np. związanych z gotowaniem, sportem, dokumentów czy dramatów. Będzie on również wykorzystywany jako jako platforma do transmisji ważnych wydarzeń na Ravensbourne University, takich jak The Postgraduate Degree Show, które odbywa się we wrześniu jako część London Design Festival.


Dr Gary Pritchard, dziekan Screen School, w następujący sposób komentuje powstanie RaveTV: „Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Ravensbourne University jest tak wyjątkowy, jest dawanie szansy studentom na zdobycie doświadczenia w branży, w której chcą się w przyszłości kształtować. Uruchomienie RaveTV jest tego doskonałym przykładem umożliwiając studentom realizowanie się w pełni funkcjonalnej stacji internetowej.”.


Kyle McIntosh, student kierunku BA (Hons) Digital Television Production oraz producent The Sound Collective, powiedział:

„Możliwość prowadzenia własnego kanału telewizyjnego jest niesamowita. To doświadczenie mnie zainspirowało i pozwoliło zbudować relacje biznesowe ze starszymi studentami i specjalistami z branży. Nauczyłem się wiele w stosunkowo krótkim czasie i na pewno będę czerpał z moich doświadczeń w przyszłej karierze.”.


Jack Price, student BSc (Hons) Digital Television Technology i koordynator techniczny projektu, komentuje otwarcie kanału następująco: „Praca jako koordynator techniczny była doświadczeniem otwierającym oczy. Miałem zaszczyt kontaktować się z wiodącymi firmami, które przedstawiały nam wymagania dotyczące branży. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo dumni z wszystkich członków zespołu – było to wspaniałe doświadczenie.”.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023