Ravensbourne University – RaveTV – telewizja od studentów dla studentów


Ravensbourne University uruchomił swój kanał telewizyjny prowadzony przez studentów dla studentów – RaveTV. Swoją premierę miał podczas The Ravensbourne Degree Show, które odbyło się w dniach 19-21.06.2019, gdzie program nadawany był na żywo na YouTube i stronie internetowej Ravensbourne.Kanał jest prowadzony przede wszystkim przez studentów kierunku BSc (Hons) Digital Television Production oraz BSc (Hons) Digital Television Technology oferując współpracę z wszystkimi kierunkami ze Screen School oraz Design School. Studenci objęli wiele ról w tym przedsięwzięciu – od zarządzania treścią, przez branding i marketing, aż po część techniczną i produkcję.


RaveTV z sukcesem wyprodukowało i transmitowało zaplanowany program podczas The Ravensbourne Degree Show. Obejmował on materiał o historii instytucji, wywiady ze studentami prowadzącymi wystawy w wielokrotnie nagradzanym budynku uczelni oraz relacje na żywo z The Awards Show. Harmonogram premiery zawierał także program muzyczny The Sound Collective oraz czat o tematyce piłkarskiej nazwany The Twelfth Player.Po sukcesie podczas The Ravensbourne Degree Show, RaveTV będzie regularnie transmitować wiele programów na żywo wyprodukowanych przez studentów, np. związanych z gotowaniem, sportem, dokumentów czy dramatów. Będzie on również wykorzystywany jako jako platforma do transmisji ważnych wydarzeń na Ravensbourne University, takich jak The Postgraduate Degree Show, które odbywa się we wrześniu jako część London Design Festival.


Dr Gary Pritchard, dziekan Screen School, w następujący sposób komentuje powstanie RaveTV: „Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Ravensbourne University jest tak wyjątkowy, jest dawanie szansy studentom na zdobycie doświadczenia w branży, w której chcą się w przyszłości kształtować. Uruchomienie RaveTV jest tego doskonałym przykładem umożliwiając studentom realizowanie się w pełni funkcjonalnej stacji internetowej.”.


Kyle McIntosh, student kierunku BA (Hons) Digital Television Production oraz producent The Sound Collective, powiedział:

„Możliwość prowadzenia własnego kanału telewizyjnego jest niesamowita. To doświadczenie mnie zainspirowało i pozwoliło zbudować relacje biznesowe ze starszymi studentami i specjalistami z branży. Nauczyłem się wiele w stosunkowo krótkim czasie i na pewno będę czerpał z moich doświadczeń w przyszłej karierze.”.


Jack Price, student BSc (Hons) Digital Television Technology i koordynator techniczny projektu, komentuje otwarcie kanału następująco: „Praca jako koordynator techniczny była doświadczeniem otwierającym oczy. Miałem zaszczyt kontaktować się z wiodącymi firmami, które przedstawiały nam wymagania dotyczące branży. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo dumni z wszystkich członków zespołu – było to wspaniałe doświadczenie.”.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020