Studia w Anglii – kampus w Polsce!


Przedstawiamy nowy kampus Coventry University Wrocław. To jedyna brytyjska uczelnia w Polsce oferująca możliwość studiowania po angielsku i uzyskania brytyjskiego dyplomu z wieloma ciekawymi opcjami jak np. odbycie stażu w Wielkiej Brytanii. Uczelnia oferuje możliwość nauki w salach i pracowniach zaprojektowanych specjalnie z myślą o zaspokajaniu potrzeb naszych studentów i innowacyjnego modelu edukacyjnego.

Świetne położenie kampusu pozwala w pełni korzystać z połączeń komunikacyjnych. W pobliżu znajdziesz Sky Tower a tam, wiadomo:  restauracje, sklepy oraz obiekty rekreacyjne. Akademicki Wrocław oferuje dla studentów wiele imprezowych, klubowych, filmowych i kulinarnych atrakcji! Pamiętaj o najlepszym kinie w Polsce! 🙂


OPEN DAYS

Jak mówią Brytyjczycy „Seeing is believing” dlatego zapraszamy Ciebie na odwiedzenie kampusu we Wrocławiu w czasie Dni Otwartych. Możemy umówić dla Ciebie indywidualny tour, dedykowany do Twoich zainteresowań. Przyjedź, zobacz kampus, poznaj brytyjskich wykładowców i międzynarodowych studentów z różnych krajów, którzy wybrali Coventry University i Wrocław jako świetne miejsce do studiowania!
Sprawdź najbliższy termin Open Day>>


Dostępne kierunki

Undergraduate:

Postgraduate:Nagrody

“The Times” dwukrotnie przyznał Coventry University tytuł ‘Modern University of the Year’.


Z czego jest znany?

Coventry University jest znany w UK pod względem skuteczności i zakresu współpracy z firmami i instytucjami w celu zapewnienia zatrudnienia aobsolwentów jak i odbywania stażu. Zarówno absolwenci, jak i studenci drugiego roku mają szansę pracować z największymi leaderami na rynku takimi jak: IBM, Ford, Rolls-Royce, Airbus czy Microsoft.


Adres

Coventry University Wrocław,
Centrum Południe Budynek D, Powstańców Śląskich 17,
53-332 Wrocław


Akademik

Gdzie możesz mieszkać studiując w Coventry University kampus Wrocław? Polecamy szwajcarski akademik anglojęzyczny Basecamp we Wrocławiu. Mieszkasz w międzynarodowym środowisku studentów z całego świata, którzy przyjechali na studia lub wymianę Erasmus do Polski. Masz swój jednoosoby pokój, wspólną kuchnię gdzie robisz sobie posiłki razem z osobami, które przygotowują ciekawe potrawy 🙂 macie własne kino, klub studencki i miejsce do cichej nauki. A najlepsze na koniec: do dyspozycji masz 1000m2 siłownię otwartą 24/7 a Ty wchodzi tam…gratis! Gym and more >>

Więcej informacji na temat kampusu >>


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023