Studenckie Wakacje!

Studia w Anglii? – Yes you can. Wakacje na studiach? – Yes, you have to!


Jak wyglądają wakacje studenta w Anglii, gdzie się na nie wybrać, jak ich szukać oraz jak je zorganizować – o tym opowie Wam dzisiaj wasza ulubiona gaduła 😀

Zaczynając od tego, że studia w Anglii rozpoczynają się stosunkowo późno, bo dopiero pod koniec Września/ na początku Października, a kończą najpóźniej w Maju, przy dobrych wiatrach ten układ daje nam nawet do 6 MIESIĘCY wakacji. Co z nimi zrobić, jak ten czas dobrze zagospodarować i przede wszystkim jak zapewnić sobie komfortowy odpoczynek, to główne nasuwające się pytanie pod oddaniu ostatniego zaliczenia.

Istnieją dwa bardzo proste, sprawdzone sposoby na zapewnienie sobie udanych i tanich wakacji. Jednym z nich jest dostosowywanie się do dat wakacyjnych ofert. Wiele osób najpierw planuje urlop, a następnie szuka pod niego wakacji. Niestety tym sposobem na tanie wakacje w Anglii nie pojedziecie. No więc jak to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta – zupełnie na odwrót.

Strona, z której korzystam osobiście i jednocześnie bardzo polecam to Holiday Pirates. Oferuję ona najbardziej opłacalne wyjazdy na wakacje przez cały rok kalendarzowy zupełnie za darmo. Można znaleźć różne formy wypoczynkowe, od rejsów przez loty samolotowe, aż do pobytów okolicznościowo-miejscowych. Wskakujecie, widzicie świetna ofertę, bookujecie i cyk – wakacje. Brzmi to banalnie prosto, ale właśnie to jest najlepszy sposób na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Przykładowo, dokładnie taki sam wypoczynek, lecz w innym miesiącu może kosztować nawet 2 lub 3 razy tyle, co oferta przygotowana przez Holiday Pirates, dlatego właśnie łatwiej jest szukać okazji i się pod nie dostosowywać, aniżeli szukać konkretnie upatrzonych wakacji. Jest to dobre rozwiązanie dla osób które chcą pojechać gdzieś, gdzie jest ciepło, słonecznie i jest gdzie popływać.


No super, ale co jeśli obawiam się o pracę, której nie chce stracić a mój wyjazd może z nią kolidować?


Przed dokonaniem rezerwacji, warto podejść do menedżera i porozmawiać o swoich planach. Jeżeli na takowe się nie zgodzi, rozwiązania są dwa. Pracę zawsze można zmienić lub poszukać innej oferty. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych ogłoszeń, które są świetnie zorganizowane i nie wymagają żadnego innego wkładu własnego niż finansowego. Wystarczy przeczytać co zawiera wypoczynek i na jakich warunkach ma się odbywać, dlatego jeżeli akurat nie na ten, to może na inny, w późniejszym bądź wcześniejszym terminie Wasz pracodawca wyrazi zgodę.

Jeśli chodzi o kwestie cenowe, wakacje oferowane przez Holiday Pirates wychodzą często taniej, niż jedno porządne wyjście na miasto. Jeśli dobrze poszukacie i wstrzelicie się z terminem, Cypr, Grecja czy inna Hiszpania wita Was na tydzień za mniej niż 100 funtów. Absolutely bargain, innit? Warto jeszcze dodać, że w takiej, lub zbliżonej kwocie możecie się zmieścić nawet z pełnym wyżywieniem i transportem na, oraz z lotniska.

Jest także kilka innych możliwości zorganizowania wypoczynku. Można to zrobić zupełnie na własną rękę, co może okazać się jeszcze bardziej korzystne, aniżeli korzystanie z serwisów takich jak wcześniej wspomniany. W tym przypadku świetnie sprawdza się kolejna z usług internetowo-mobilnych, czyli aplikacja Airbnb. Dzięki niej, można znaleźć zakwaterowanie nawet o 3 raz tańsze, niż to oferowane Wam w hotelach. Gdy dołączymy do tego jedna z wielu wyszukiwarek tanich lotów, w połączeniu otrzymamy tanią i przyzwoitą mieszankę wybuchowych wakacyjnych wrażeń. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby nie bać się podejmować samodzielnych decyzji i stawić czoła wyzwaniu. Pamiętajcie, że trzeba jednak robić to wszystko zimną głową, i korzystać tylko z zaufanych serwisów. Stopniowe przeglądanie ofert lotów, hoteli i innych okazji, pozwoli Wam zorganizować idealny dla waszych wymagań wypoczynek. Osobiście kreowałem własne wyjazdy w takie właśnie sposoby wiele razy i zawsze z nich wracałem. Szkoda, w końcu najlepsze wakacje to takie, które się nigdy nie kończą. 😊


Oskar Daniel, student 2 roku Football Business and Media – UCFB Wembley
Jak zarobić na takie wakacje? Easy! YES YOU CAN 🙂

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020