Szymon | University of Bedfordshire (B22) – International Business with Marketing

Witam serdecznie wszystkich, którzy przymierzają się do rozpoczęcia studiów w Wielkiej Brytanii . Chciałbym się podzielić z Wami moją owocną przygodą z Team’em . Mam nadzieje, że moja historia zmotywuje większość z Was i rozwieje wszelkie wątpliwości do podjęcia tak istotnej decyzji w Waszym życiu. Od kilku lat zastanawiałem się , gdzie dokładnie chciałbym kontynuować moją wyższą edukacje . Jako , że mieszkałem w Warszawie , miałem wiele koncepcji , żeby to właśnie tam zrobić licencjat . Aczkolwiek nadarzyła się okazja , żeby wyjechać do Leeds w Anglii i popracować przez rok z moim tatą , który jest inżynierem w branży żelbetowej . Praca była całkiem w porządku , lecz nie do końca mogłem się odnaleźć w tym środowisku . Z drugiej strony życie w innym kraju stało się dla mnie normą i dzięki temu zdecydowałem się na studia w Wielkiej Brytanii . Miałem wiele wątpliwość co do tego, bo nie byłem pewien czy byłbym w stanie temu podołać sam . Z biegiem czasu odkryłem studiawanglii.pl . Mówiąc szczerze na początku byłem sceptycznie nastawiony , lecz jeden z moich znajomych zmienił moje nastawianie i przekonał mnie , że nie będę żałował jeśli spróbuje z nimi współpracy . Miał zdecydowanie rację w stu procentach , bo to właśnie dzięki nim jestem już przeszło miesiąc na University of Bedfordshire . Muszę przyznać , że dawno nie byłem tak usatysfakcjonowany tak jak teraz jestem . Team Studia w Anglii korzystnie wpłynęli na moje życie i tutaj właśnie gorąco ich pozdrawiam!!! Moja ocena ? 12/10 😉

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020