UCAS krok po kroku – co powinieneś wiedzieć?


Na oferty uczelni jakie wybrałeś/aś w wysłanym podaniu UCAS odpowiada się w specjalnym systemie UCAS TRACK. Możesz się do niego zalogować dopiero wtedy, kiedy uczelnie otrzymają i sprawdzą Twoje podanie.

Zaloguj się do UCAS TRACK używając Twojego 10-cyfrowego numeru „UCAS PERSONAL ID” oraz hasła z podania UCAS.


Sprawdź czy otrzymałeś/aś wszystkie oferty miejsca od wybranych uczelni. Dopiero wtedy można wybierać. Jak tylko pokażą się wszystkie oferty, w prawym górnym rogu będzie też data do kiedy musisz na nie odpowiedzieć. WAŻNE: Musisz wybrać oferty do tej daty, bo inaczej przepadną bezpowrotnie.


Wybierz „FIRM” przy ofercie z uczelni, którą wybierasz jako pierwszą/priorytetową, „INSURANCE” przy drugim wyborze (na wszelki wypadek), a resztę odrzuć przez „DECLINE„.CO DALEJ?

Czekasz na wyniki matur i musisz spełnić w nich wymogi z wybranych ofert. Po otrzymaniu wyników przetłumacz je przysięgle na j.angielski, razem ze świadectwem ukończenia liceum i wyślij skanem, na adres email działu rekrutacji „admissions” Twojej uczelni. Adresu email szukaj na stronie uczelni w „Contact us” albo „About us”, czy po prostu przez Google.co.uk i np. wpisując „Bucks New University admissions email”. Gdy już dokonasz wyboru kierunku i uczelni w UCAS TRACK możesz wypełnić i wysłać wniosek o pożyczkę „Student Finance England„. 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020