The Great Britain Campaign


Czy moda to Twoja pasja? Zobacz jak może zacząć się Twoja kariera w tej branży po studiach w Anglii. Absolwentka mody na De Montfort University Leicester (DMU) wzięłą udział w dużej międzynarodowej kampanii marketingowej prowadzonej przez rząd, która promuje ogromne bogactwo talentów pielęgnowanych przez brytyjskie szkolnictwo wyższe. Ty też możesz tam być!


The GREAT Britain Campaign przedstawia absolwenta DMU Fashion Design – Mariah Esa a także 11 innych najlepszych projektantów, modelek, stylistów oraz fryzjerów i wizażystów.


Film mający zachęcić marki do szukania w Wielkiej Brytanii nowej generacji kreacji, będzie promowany w międzynarodowej sieci rządowej w ponad 140 krajach, a także będzie pokazywany w 2020 roku na najważniejszych wydarzeniach mody i konferencjach handlowych.Reklama prezentuje projekty Mariah, które zdobyły nagrodę Graduate Fashion Week People’s Choice Award X Shein po pokazie na wybiegu w Londynie w czerwcu.


Mariah do stworzenia swoich ubrań wykorzystała materiały, które były resztkami produkcyjnymi lub sklasyfikowane jako odrzuty. Odtworzyła je w tkaninę podstawową, a następnie przekształciła je w oszałamiające projekty.
Nakręcone w Locarno Suite in the Foreign & Commonwealth Office, wideo przedstawia także legendarną projektantkę Dame Zandra Rhodes, Lifetime Patron Graduate Fashion Foundation (GFF) i Hilary Alexander OBE, która jest krytykiem mody i prezesem GFF.


Mariah powiedziała: „Jestem podekscytowana, że biorę udział w kampanii Dream Big w Wielkiej Brytanii.
„Wybór mnie przez GFF jako jednego z najlepszych absolwentów do zaprezentowania pracy w kampanii to dla mnie niesamowita szansa”.Liz Truss, Sekretarz Stanu w Departamencie Handlu Międzynarodowego, powiedziała:


„Wielka Brytania jest światowym liderem w branży modowej, a nasi utalentowani studenci są przyszłością tego sektora. Nie ma lepszego miejsca na świecie, aby firmy odkryły następną generację gwiazd”.Pamiętaj! Ty też możesz tam być! Daj szansę swoim marzeniom! W twojej głowie na pewno jest mnóstwo super pomysłów, które kreatywnie możesz realizować ale do tego potrzebujesz odpowiedniego wsparcia. Studia w Anglii dają możliwość znalezienia się w inkubatorach talentów. Możesz tam być, bez względu na wynik matury! Liczy się pasja i motywacja. Dasz radę! YES YOU CAN!!!

NIE CZEKAJ! PISZ DO NAS!!! POMOŻEMY OGARNĄĆ FORMALNOŚCI, FINANSE AKADEMIK

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023