Absolwent De Montfort University z nagrodą Emmy


Absolwent DMU otrzymał nagrodę Emmy za pracę nad znanym serialem telewizyjnym – Czarnobyl.


Absolwent Uniwersytetu De Montfort – Max Dennison ukończył Leicester Polytechnic z dyplomem z wzornictwa przemysłowego w 1992 roku. Po studiach założył własną londyńską firmę ilustracyjną. Wkrótce został zatrudniony przez słynną firmę Magic Camera Company z Shepperton Studios.Max w ciągu ostatnich 20 lat zajmował się tworzeniem efektów wizualnych do jednych z najbardziej popularnych filmów m. in. trylogią Władca Pierścieni, seriami Gwiezdne Wojny i Harry Potter, jednak uważa, że Czarnobyl jest dla niego największym sukcesem.


Historia katastrofy nuklearnej z 1986 roku wygrała nagrodę Emmy dla Maxa Dennisona i jego zespołu z DNEG, jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się efektami wizualnymi.


Max podzielił się swoją radą ze studentami DMU, którzy chcą pójść jego śladem.


Powiedział: „Moja rada: podążaj za marzeniami, miej pasję i ciężko pracuj. Jak w przypadku wszystkich rzeczy w życiu, możliwości pojawiają się i znikają, ale sztuczka polega na rozpoznaniu ich, gdy się pojawią”.


W serialu HBO, który był pokazywany w Sky Atlantic, wystąpili Stellan Skarsgård, Jared Harris i Emily Watson. Nakręcony w całości na Litwie i Ukrainie, stał się jednym z najbardziej znanych serialów w tym roku, zdobywając pochwały za niezachwiany obraz katastrofy i działań porządkowych.


„Od samego początku, czytając scenariusze pisarza Craiga Mazina, wiedziałem, że to będzie coś innego”, powiedział Max. „W swojej karierze przeczytałem wiele scenariuszy, ale ten był naprawdę wyjątkowy. Cały film nakręciliśmy na pięknej Litwie i Ukrainie.”


Jego zespół wyprodukował 846 ujęć efektów wizualnych w pięciu odcinkach serialu, łącząc pełne CGI z bardziej subtelnymi efektami, aby uzyskać oszałamiające efekty wizualne – w tym tworzenie budynku reaktora jądrowego wewnątrz i na zewnątrz, opracowywanie złożonych symulacji zniszczenia i zadymienia oraz projektowanie nigdy wcześniej niewidzianego ujęcia, takie jak spojrzenie w dół płonącego rdzenia reaktora.„W trakcie mojej kariery miałem tak wielkie szczęście, że mogłem pracować na całym świecie, podczas niektórych z największych programów w ciągu ostatnich dwudziestu lat, a także z najbardziej utalentowanymi ludźmi w branży.”

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020