Evening learning – Get Started


Birkbeck stanowi jedną z części University of London, gdzie zajęcia odbywają się wieczorami, w godzinach 18-21. Jest to dogodna opcja szczególnie dla osób, które chcą połączyć studia i pracę czy życie rodzinne. Dodatkowo do wyboru są studia full-time lub part-time. Zajęcia rozłożyć można na 3, 4, a nawet 6 lat, w zależności od indywidualnych potrzeb studenta.Absolwenci tej uczelni otrzymują prestiżowy dyplom od University of London.


Czym jeszcze Birkbeck może zachęcić nowych studentów? Uczelnia oferuje całkowicie bezpłatne warsztaty o nazwie Get Started dla aplikantów w każdym wieku.


Dostępne są 3 moduły:

  • Przygotowanie do studiów;
  • Pomoc w napisaniu Personal Statement;
  • Student Finance.

W zależności od potrzeb, uczęszczać można na wszystkie, lub wybrane przez siebie zajęcia. Przede wszystkim potencjalni aplikanci dowiadują się, dlaczego warto zdobyć wyższe wykształcenie. Warsztaty pozwalają również na zdobycie wiedzy o uczelni, kierunkach studiów oraz na poznanie studentów. Jest to wyjątkowa okazja aby dowiedzieć się, na co zwraca się uwagę w praktyce jeśli chodzi o przyjęcie nowych studentów.Ostatni, ale nie mniej ważny punkt programu dotyczy finansów. Student Advice Service dzieli się ze studentami wiedzą o funkcjonowaniu dostępnych pożyczek studenckich od organizacji Student Finance oraz pomaga w ich przyznaniu. Co więcej, warto dopytać o pomoc finansową oferowaną przez uczelnię i jak się o nią ubiegać.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020