Jak przygotować się do wyjazdu na studia w UK w tydzień?


Najbardziej szalona rzecz w moim życiu – czyli jak przygotować się do wyjazdu na studia za granicą


W CIĄGU TYGODNIA!


Jakoś tak się w moim życiu złożyło, że zaczęłam robić filmy. Prawie każdy młody filmowiec marzy o szkole filmowej. Szkoła Filmowa w Łodzi – brzmi jak plan!


Złożyłam papiery na montaż filmowy, bo czuję się bardzo dobrze w tej dziedzinie filmu. Niestety, nie udało mi się dostać do tej szczęśliwej 12-tki.


Ja jednak nigdy się nie poddaję i zaczęłam szukać dalej. W trzy dni nauczyłam się rysować. Dosłownie. Aplikowałam na Sztukę Medialną w Toruniu. Dostałam się. W zasadzie miałam wszystko przygotowane. Mieszkanie, papiery i farbki.


Podświadomie czułam, że to nie jest to. Że potrzebuję czegoś więcej, że chcę sięgnąć wyżej!


Wybrałam się na spotkanie STUDIA W ANGLII, zupełnie przypadkowo jako osoba towarzysząca.( “I like God do not play with dice and do not believe in coincidence”).


Kiedy dowiedziałam się, jak wyglądają studia filmowe w UK zaświeciły mi się oczy. Nigdy wcześniej o tym nie myślałam, ale przecież i tak już jest za późno. No właśnie wcale nie!


Jednak w mojej głowie pojawiły się wątpliwości. Przecież mnie nawet nie przyjmą, a nawet jeśli to nie pojadę. Sama? Za granicę?


„Twoje życie obróci się o 180 stopni! Pomyśl jakie będziesz mieć możliwości” – No dobrze, zawsze mogę zaaplikować, przecież to nie jest zobowiązujące.


I stało się. Zaoferowali mi miejsce na kierunku Film & TV Production w Bucks New University. Ale co teraz? Przecież nie mogę nagle w tydzień obrócić całego mojego życia!


A może jednak? Czy to nie będzie dla mnie szansa? Czy nie będę żałować, jeśli nie pojadę? Przecież to jest właśnie to o czym marzyłam!


Dlaczego, kiedy nasze pragnienia są coraz bliżej zaczynamy się wycofywać? Skoro jestem tak blisko, to mam się poddać? Teraz? Zostać w swojej safe zone?


Nie ma takiej opcji! Świat należy do odważnych. Przygotowałam wszystkie dokumenty, napisałam Personal Statement w ciągu jednego wieczoru. Złożyłam wniosek o pożyczkę studencką oraz akademik.


Czy się bałam? Bardzo, ale chciałam to pokonać!


Dzięki takiej spontanicznej decyzji studiuję mój wymarzony kierunek w jednej z najbardziej kreatywnych uczelni w UK!


Nie żałuję! Czuję, że jestem teraz na właściwym miejscu, wśród niesamowitych ludzi!


YES, YOU CAN!


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023