Jak stać się odważnym? Wyjedź na studia!


Osoby, które znają mnie dłużej wiedzą, że nie zawsze byłam odważnym człowiekiem. Bo nic samo się nie dzieje!


JEŚLI SIĘ CZEGOŚ BOISZ – ZRÓB TO!


Moja decyzja o wyjeździe na studia do Anglii była bardzo spontaniczna, wręcz szalona. Więcej o tym napiszę w kolejnym poście.


Co świadczy o odwadze do życia? Przede wszystkim musimy otworzyć się na inne drogi w życiu i powiedzieć sobie „Dobrze! Niech się dzieje co chce, jakoś sobie poradzę!”


Wszystkie bariery językowe są tylko w naszej głowie. Martwisz się, że nie dogadasz się po angielsku? Pomyśl sobie, że ludzie jadą do obcych miejsc nie znając ani trochę języka, a Ty przecież uczysz się go na co dzień, oglądasz zagraniczne filmy, słuchasz piosenek po angielsku. Przecież podstawowe sprawy dasz radę załatwić sam!


No właśnie, bycie samemu. Nie miałam pojecia, ile to nauczy mnie odwagi. Odkąd mieszkam sama nie boję się już niczego! Paradoks, prawda?


Przez to, że jestem w Anglii – muszę mówić cały czas po angielsku, bo inaczej nic nie zdziałam. Muszę sama otworzyć konto w banku, iść do lekarza, pojechać do innego miasta. Kiedyś czułam wewnętrzną blokadę.


Kiedy jesteśmy jedynymi osobami, które mogą sobie pomóc, nie ma innego wyjścia – trzeba wziąć się w garść i pokonać swój strach.


Tak właśnie stajemy się odważni! A w życiu chcemy sięgać po najlepsze, prawda?


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020