Możesz być kim chcesz! Tak, Ty!


Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy warto podejmować ryzyko, czy warto iść za swoimi marzeniami – odpowiedź brzmi – JESTEM ODWAŻNA! NIECH SIĘ DZIEJE!


Pamiętam, że podczas mojej pierwszej wizyty w Anglii obiecałam sobie, że będę tu mieszkać.


No i stało się! A przecież było to tylko „głupie marzenie”, wypowiedziane bez żadnego planu! W zasadzie nawet nie widziałam możliwości jego realizacji. A jednak się udało!


Dlaczego by nie złapać losu w swoje ręce?! Otworzyć swoje granice. Pomyślcie jacy będziecie z siebie dumni!


Czy jest coś lepszego niż możliwość uczenia się tego co nas pasjonuje, tego od czego gotuje nam się krew? Uczenia się właśnie tego, czego chcemy, MY SAMI?!


Nie musisz już wybierać między prawem, medycyną, a informatyką. Tutaj znajdziesz coś więcej!


BĄDŹMY GŁODNI WIEDZY! I wykorzystajmy to, że jesteśmy młodzi i możemy się uczyć!Jestem w cudownym miejscu.


Jak tylko przyjedziecie do UK, to możecie się zakochać!


Studiuję Film & TV Production w jednym z najbardziej kreatywnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii – Bucks New University.


Tutaj studia wyglądają inaczej, dlaczego?


– Ludzie są bardzo wyrozumiali – TO TY MASZ SIĘ TUTAJ CZUĆ DOBRZE!


– Zajęcia są intensywne, ale i bardzo zróżnicowane, nie ma opcji, aby ktokolwiek się nudził!


– Nie siedzimy cały dzień na uczelni – mamy czas na pracę, zajęcia dodatkowe i spotkania z przyjaciółmi!


– Dla wykładowców bardzo ważny jest Twój punkt widzenia – KONIEC Z SZUKANIEM KLUCZA DO ODPOWIEDZI!


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020