Jak wybrać kierunek studiów?


JAK WYBRAĆ KIERUNEK STUDIÓW?


A jeśli masz trochę więcej czasu pełen poradnik video wraz z opcjami kierunków:


Zacznij od prostego ćwiczenia:

Zamknij oczy i zapytaj swoich marzeń gdzie będziesz za 5 lat? Follow you dreams! Tak to najlepszy sposób na udane życie i ciekawą karierę! Jak zawsze masz dwie opcje:

  • realizować swoją pasję czy…
  • nudzić się na śmierć w zawodzie, który wybrali ci rodzice, ciocie, babcie lub twoi znajomi z klasy i idziesz gęsięgo za nimi…

Co wolisz? A czy B?

  • Rozejrzyj się po świecie – zobacz jakie są trendy, możliwości i poszukaj miejsce dla siebie, nie zapominając o odpowiedzi z pytanie nr 1. Wiadomo to trudne pytanie..
  • Poczytaj blogi na temat kariery, np Career Cake by Aimee Bateman lub blog  Career Geek  20 Career Destroying Mistakes You Need To Avoid

Skorzystaj z brytyjskiego portalu www.prospects.ac.uk poznaj  400 zawodów i poczytać o losach absolwentów Sprawdź aktualne oferty  pracy http://www.prospects.ac.uk/


Pasja jest ważna przy wyborze kierunku studiów i przyszłej kariery zawodowej. Odkryj swoje powołanie sprawdź się, najlepiej w wolontariacie w dziedzinie, która ciebie interesuje.


Czy można zmienić kierunek studiów na uniwersytecie w Anglii?

Jeśli nie jesteś pewien wyboru swojego kierunku, nawet po rozpoczęciu roku akademickiego (do ok. 4 tygodni) możesz zmienić go na inny! Od konsultacji w takich sprawach jest twój personal tutor, twój osobisty doradca na studiach w Anglii. Pomaga we wszystkich sprawach akademickich i socjalnych.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020