Natalia Jankowska – 3 rok Music Business

#5 Natalia Jankowska, studentka 3 roku Music Business na University of South Wales i absolwentka jednego z liceum w Kaliszu. Genialna osoba, wschodzaca gwiazda Youtube, zachęcamy Was do zasubskrybowania jej konta “dontcarenat” i obejrzenia wszystkich vlogów. Natalia niczego nie koloryzuje, opowiada o rzeczywistości, dzięki czemu jest tak bardzo autentyczna w tym co robi, a robi to naprawdę świetnie! Od dwóch lat pełni funkcję przewodniczacej kierunku, bierze udział w organizacji przeróżnych festiwali i jest już po miesięcznym stażu w miejscowej firmie managerskiej BORDR Management – Artist Management Company based in Cardiff. Natalia utrzymuje się sama, pracuje w Bubbleology (Bubble Tea) wraz z Kuba, studentem 3 roku Events Management na University of South Wales. Co ciekawe ta dwójka przyjaciół poznała się po maturze na naszej grupie na Facebooku Studia w Anglii – STUDENCI.  Natalia pracuje od 25 do 40 godzin tygodniowo, zazwyczaj jest to przedział 30-35h, a jej zarobki wynosza L7.5/h co łatwo przekalkulować, że jej miesięczny dochód wynosi średnio L800 – L1000. Natalia w ramach swoich studiów organizowała już dwa duże eventy: Rock for Mexico i Slavic Night. Po ukończeniu 3 roku planuje rozpoczać roczna magisterkę z PR, następnie chciałaby być częścia zespołu w firmie zajmujacej się organizacja koncertów, a jej top of the top to posada Tour Managera. Zapytaliśmy Natalię czy kiedykolwiek żałowała wyjazdu na studia w Wielkiej Brytanii, na co ona odpowiedziała: “Nie! Najlepsza decyzja mojego życia! Trzymałam się tego od 1 klasy gimnazjum.” #studiazagranica #music #musicbusiness #cardiff #wales #walia #bubbletea #kalisz #eventsmanagement #music #concert #polishgirl #instadailypic #summer #studygram #bookstagram #studentinspirationproject


Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020