Buckinghamshire New University (Bucks New Uni)

UCAS code - B94

Wymagania na studia licencjackie:
  • Średnia 60% ze wszystkich zdawanych matur
  • 50% z matematyki na poziomie podstawowym lub 40% na poziomie rozszerzonym
  • min. 90% z części ustnej oraz pisemnej z angielskiego na poziomie podstawowym lub 60% z angielskiego na poziomie rozszerzonym
  • Kalkulator przedmiotów matury IB.
  • Foundation year: min. 80% z części ustnej oraz pisemnej z angielskiego na poziomie podstawowym lub 50% z angielskiego na poziomie rozszerzonym
  • W razie nie spełniania wymagań z języka angielskiego można podejść do IELTS/Password: na pierwszy rok średnia 6, z komponentów minimum 5.5, na foundation year średnia 5,5 a z komponentów 5
  • UWAGA! Powyższe wymagania obowiązują na większość kierunków, jednak niektóre kierunki, np. BSc (Hons) Nursing, BSc (Hons) Professional Practice (Healthcare), BSc (Hons) Social Work czy BA (Hons) Air Transport with Commercial Pilot mogą mieć wyższe wymagania z języka angielskiego. Więcej informacji na temat wymagań dla konkretnego kierunku studiów pod adresem: advice@bucks.ac.uk

Mateusz – student 2 roku Business Management
Film Mateusza>>


Campusy

University name Bucks New University
High Wycombe Campus
University address Queen Alexandra Road
High Wycombe
Buckinghamshire
HP11 2JZ
UCAS university code B94
UCAS campus code

 

University name Bucks New University
Uxbridge Campus
University address 106 Oxford Road
Uxbridge
UB8 1NA
UCAS university code B94
UCAS campus code L

 

University name Bucks New University
Aylesbury Vale Campus
University address 59 Walton Street
Aylesbury
Buckinghamshire
HP21 7QG
UCAS university code B94
UCAS campus code B

 

University name Bucks New University
Missenden Abbey Campus
University address Missenden Abbey Conference Centre
London Road
Great Missenden
Buckinghamshire
HP16 0BD
UCAS university code B94
UCAS campus code

Chcesz studiować w jednym z najkreatywniejszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii? Marzysz o wzięciu udziału w niezwykłych zajęciach tanecznych, teatralnych i sportowych? Zapoznaj się z ofertą BUCKS!


Mikołaj – student 2 roku Sports Therapy


Nagrody

Buckinghamshire New University otrzymał nagrodę za wyjątkowo dobrze prowadzone kierunki muzyczne i szkolenie studentów na pilotów.


Julia – studentka 1 roku Film and TV Production


Rankingi

W 2013 roku, według znanego amerykańskiego portalu newsowego, BUCKS zajął 12 miejsce w rankingu na najkreatywniejszą uczelnię Wielkiej Brytanii. Ponadto, w 2015 roku Buckinghamshire New University został ogłoszony najlepszą placówką edukacyjną roku (Student Nursing Times Awards)!


Dalia – studentka studiów magisterskich International Aviation Regulation and Law


Z czego jest znany

Buckinghamshire New University jest znany z szerokiej oferty programów biznesowych i designerskich. Instytucja szczyci się także programami związanymi z pielęgniarstwem, lotnictwem i branżą sportową (piłka nożna), opracowaną we współpracy z UCFB Wembley.


Położenie

Uczelnia znajduje w miejscowości High Wycombe pomiędzy Londynem a Oxfordem. Jest to nieduże miasteczko usytuowane nad brzegiem Tamizy, z którego można dojechać do centrum Londynu pociągiem pendolino w jedyne 30 minut!


Koszty życia

Można tu znaleźć pokoje w niższych cenach (już od 100 funtów tygodniowo) i jednocześnie cieszyć się idyllicznym życiem poza miastem.


Rozrywka

Uniwersytet oferuje niezliczoną ilość warsztatów artystycznych oraz zajęć tanecznych, teatralnych i sportowych. Ponadto, w ostatnim czasie BUCKS zainwestował ponad 100 milionów funtów w najnowocześniejsze wyposażenie swojej placówki. Studenci tej uczelni mają możliwość korzystania z obiektów takich jak: studia dźwięku i fotografii.


Event & Festivals Management

Kurs ten zapewnia studentom wiedzę z zakresu zarządzania festiwalami. Celem tego innowacyjnego kursu jest uzyskanie praktyczniej wiedzy, dlatego też już na pierwszym roku studenci zostają przydzieleni poszczególnym organizacjom charytatywnym, gdzie pomagają organizować wydarzenia i pozyskiwać fundusze. Teoretyczna wiedza z tego zakresu skupia się głównie na poznaniu trendów kształtujących branżę imprez i festiwali, z naciskiem na kluczowe zasady bezpieczeństwa, marketingu, promocji i logistyki. Kurs ten daje ponadto możliwość wzięcia udziału w największych imprezach masowych w UK, takich jak: Reading and Leeds Festival, Glastonbury Festival, Goodwood, UK Festival Awards, London Marathon i Wembley.


International Football Business

Piłka nożna jest wielomiliardowym globalnym przemysłem, który rozwija się dziś szybciej niż PKB zarówno rozwijających się jak i dojrzałych gospodarek rynkowych. Kurs ten został stworzony z myślą o studentach chcących pracować w branży piłkarskiej. Celem tego kierunku jest zrozumienie szerszego globalnego przemysłu piłkarskiego i jego historii, a także współczesnych wyzwań. Kurs ten odkrywa przed swoimi studentami zasady administracyjne, finansowe i marketingowe w perspektywie międzynarodowej, bazując na światowej sławy stowarzyszeniach i klubach członkowskich.


Air Transport with Commercial Pilot Training

Jest to kurs przeznaczony dla wszystkich pragnących zostać wykwalifikowanym pilotem. Obejmuje on naukę z dziedzin takich jak zarządzanie lotniskiem i liniami lotniczymi oraz przygotowuje do kariery pilota komercyjnego. Program tego ekscytującego kursu pozwala na uzyskanie rozpoznawalnego w Wielkiej Brytanii stopnia z wyróżnieniem, a także zakwalifikowanie się do najważniejszej istniejącej licencji pilota (Airline Transport Pilot Licence).


BUCKS oferuje także liczne stypendia sportowe.


BUCKS oferuje zakwaterowanie w 6 różnych akademikach, oferujących różne rodzaje pokoi: Brook Street standard room, Brook Street studio room, Hughenden Park en suite room, Hughenden Park studio room room, Windsor House en suite room, Windsor House studio room. Ceny poszczególnych pokoi wahają się już od £104 do nawet £174 za tydzień. W czynsz wliczone są opłaty za rachunki i Internet.

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zabierz maturę, przyjdź na interview w sierpniu! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020