UCFB

UCAS code - U10

Wymagania na studia licencjackie:
  • 50% z matematyki na poziomie podstawowym
  • 90% z angielskiego na poziomie podstawowym lub 60% z angielskiego na poziomie rozszerzonym
  • Jeżeli zdajesz maturę IB: minimum 30 punktów.
  • Kalkulator przedmiotów matury IB.

Pasjonuje Cię sport, piłka nożna, imprezy sportowe? A może psychologia w sporcie, prawo sportowe lub media sportowe? Zapoznaj się z ofertą UCFB!Campusy

University name UCFB
Wembley Campus
University address Wembley National Stadium
Wembley
London
HA9 0WS
UCAS university code B94
UCAS campus code W

 

University name UCFB
Etihad Campus
University address Etihad Stadium
Ashton New Road
Manchester
M11 3FF
UCAS university code B94
UCAS campus code E

 

University name UCFB
Burnley Campus
University address Burnley Football Club
Turf Moor
Harry Potts Way
Burnley
Lancashire
BB10 4BX
UCAS university code B94
UCAS campus code F

Nagrody

W 2015 roku UCFB otrzymał nagrodę za najlepszy klub sportowy na prestiżowym MBNA Northwest Football Awards. Była to nagroda za innowacyjność, zaangażowanie oraz lata ciężkiej pracy i poświęcenia.Rankingi

W październiku 2015 roku, UCFB uzyskał podyplomowe partnerstwa z Real Madrid Graduate School, umożliwiając swoim studentom wzięcie udziału w kilkumiesięcznym kursie, podczas którego mają oni możliwość współpracować z legendarnym hiszpańskim klubem piłkarskim.Z czego jest znany

Uczelnia wyróżnia się edukacją studentów w kierunku biznesu sportowego, przywiązując szczególną wagę do footballu. Dostarcza ona wiele możliwości wolontariatów i płatnych staży (z możliwością stałego zatrudnienia) na obydwu kampusach.


Położenie

Studia na UCFB odbywają się w trzech różnych lokalizacjach – w Londynie, Burnley (godzinę drogi od Liverpool, Manchester i Leeds) oraz w Manchasterze. Wszystkie te miasta pozwalają studentom żyć, uczyć się i pracować w sercu jednego z wiodących europejskich obiektów sportowych.


Koszty życia

Koszty życia w powyższych miastach znacząco się między sobą różnią. Utrzymanie kosztuje najwięcej w Londynie (tutaj za pokój w akademiku zapłacimy minimum £180 tygodniowo). Dla porównania cena pokoju podobnej wielkości w Burnley wyniesie ok. £140 za tydzień.


Rozrywka

UCFB znajduje się w miastach o imponujących możliwościach, niezwykle bogatej kulturze i nowoczesnych obiektach sportowych. Studenci UCFB mogą liczyć na bliską obecność światowej sławy sztuki – festiwale muzyczne, muzea i galerie.


Exercise, Health and Fitness Management

Kurs ten pozwala swoim studentom zrozumieć wpływ ćwiczeń, żywienia oraz zdrowego i aktywnego stylu życia na jego jakość. Celem kursu jest poznanie zasad fizjologii, psychologii, zarządzania, biznesu i wydarzeń sportowych. Dzięki licznym kursom i warsztatom studenci tego kierunku mają możliwość poznać funkcjonalną anatomię człowieka i bioenergetykę ludzkiego ruchu. Kurs ten wyposaża studentów w umiejętności niezbędne do otwarcia własnego ośrodka odnowy biologicznej, spa lub klubu fitness.


Coaching and Performance in Football

Kurs ten rozwija w studentach zarówno praktyczną jak i teoretyczną praktykę trenerską, zapewniając solidne podstawy dotyczące anatomii i fizjologii organizmu. Celem tego kursu jest wykształcenie przyszłych trenerów, którzy pragną pracować w zawodowych klubach sportowych.


Football Business and Finance

Program ten został stworzony z myślą o ambitnych, młodych ludziach, marzących o karierze w branży piłkarskiej. Jeśli zatem jesteś pasjonatem futbolu i roli jaką odgrywa on w życiu milionów ludzi na całym świecie, jesteś odpowiednim kandydatem na ten kierunek. Celem kursu jest przygotowanie studentów do zrozumienia jak finanse wpływają na wydajność piłkarzy oraz jak skuteczność graczy wpływa na finanse w biznesie piłkarskim. Poprzez analizę rachunków i problemów finansowych lokalnych klubów piłkarskich studenci zrozumieją rolę finansów w zarządzaniu przedsiębiorstwem.


UCFB Wembley oferuje stypendia w wysokości do £3500 dla studentów, których dochody rodzinne nie przekraczają £50000 rocznie. UCFB Etihad natomiast oferuje podobne stypenia w wysokości do £2000 dla studentów, których dochody rodzinne nie przekraczają £35000 rocznie. Ponadto, uniwersytet oferuje szereg stypendiów naukowych w wysokości £3000 przyznawane najlepszym studentom, na podstawie ich profilu akademickiego i zajęć pozalekcyjnych. Ilość stypendiów jest ograniczona.


Do uniwersytetu przynależą 2 akademiki, Victoria Hall (Wembley) i Liberty Point (Etihad), znajdujące się bardzo blisko uczelni. Tygodniowe ceny akademików zaczynają się od £142 w Etihad i £180 w Wembely, w zależności od metraży pokoi). Zakwaterowanie jest przyznawane każdemu studentowi podejmującemu się studiów w trybie full-time.


Do uniwersytetu przynależą 3 kampusy akademickie, podzielone w zależności od poziomu i kierunku studiów. UCFB Wembley Campus znajduje się wewnątrz kultowego stadionu Wembley. Burnley Campus jest usytuowany zaledwie godzinę drogi od miast takich Liverpool, Manchester i Leeds, natomiast nowo otwarty UCFB Etihad Campus znajduje się na stadionie w Manchesterze. Kampusy te pozwalają studentom żyć, uczyć się i pracować w sercu jednego z wiodących europejskich obiektów sportowych, w oparciu o unikalne środowisko.

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zabierz maturę, przyjdź na interview w sierpniu! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020