Warto spełniać marzenia – relacja Magdy Junior Digital Marketing


Krótkie backstory:

Magda studiowała Music Business na University of South Wales jak ja! Poznałyśmy się rok temu i zostałyśmy dobrymi znajomymi. W tamtym roku skończyła swoją przygodę z USW i dzisiaj pracuje w Warszawie w firmie Independent Digital na stanowisku Junior Digital Marketing! Co jest najlepsze, Magda ma swoją firmę BORDR Management, którą założyła razem z 3 innymi studentkami Music Business jako ich projekt na 3 roku!


Ciekawostka:

miesiąc temu dołączyłam do ich teamu jako stażystka i na co dzień współpracuję z dziewczynami i artystami, które mają pod swoją opieką! 😉


Magda pisze:

Pobyt w Cardiff był dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Miałam możliwość kształcić się w kreatywnym, wielokulturowym środowisku i wymieniać swoją wiedzę z ludźmi z całego świata. Podczas nauki na brytyjskiej uczelni najbardziej podobało mi się podejście wykładowców do studenta – są to ludzie z pasją do nauczania, mocno zaangażowani nie tylko w przekazywanie informacji studentowi i dbanie o jego oceny, ale również o samopoczucie – w każdej chwili można było się do nich zwrócić z problemem i być pewnym, że otrzymamy pomoc. Program studiów opierał się w dużej mierze na nauce samodzielnego zdobywania wiedzy, łączeniu i analizowaniu faktów oraz wyciąganiu wniosków. Zawierał też różnorodne formy aktywnego sprawdzania wiedzy studenta, takie jak prezentacje czy projekty grupowe. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru i nie wyobrażam sobie spędzenia tych trzech lat mojego życia lepiej!


Warto zaryzykować i spełniać marzenia! Kilka prostych kroków i możesz dołączyć do grona Polskich studentów w UK!


 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020