Jagoda | London Metropolitan University (L68) – Translation (MA)

Cześć, jestem Jagoda i dzięki ekipie „Studia w Anglii” przeżywam przygodę życia! Od października 2016 roku jestem studentką London Metropolitan University na kierunku Translation MA. Uczę się multikulturowej grupie (każdy z nas jest z innego kraju!) i poznaję uroki życia w jednym z najpiękniejszych miast świata! Ekipa „Studia w Anglii” od początku mocno mnie wspierała, odpowiadała na wszystkie pytania, sprawdziła PS i referencje, a także motywowała do działania, gdy proces aplikacji i czekanie na odpowiedź wydawały mi się bardzo męczące. Kiedy wreszcie dostałam ofertę „unconditional”, nie mogłam być bardziej szczęśliwa. Jednym z większych plusów moich studiów w UK jest to, że magisterka trwa tu zaledwie rok. Oprócz tego zajęcia to tylko około 15 godzin tygodniowo w pierwszym semestrze, a w kolejnych nawet mniej, co daje czas na pracę oraz przyjemności ;). Na uczelni nigdy nie musiałam być wcześniej niż o 12, a wychodzę najpóźniej (i to bardzo rzadko) o 20. Muszę także odbyć obowiązkowe praktyki, co bardzo sobie cenię – któremu pracodawcy nie spodobałby się staż w stolicy Wielkiej Brytanii w CV? 😉 Londyn co prawda nie należy do tanich miast, ale chcieć to móc, więc jeśli martwisz się, że nie utrzymasz się sam/sama, możesz przestać ;). Ja pracując w restauracji około 25 godzin tygodniowo jestem w stanie sama opłacić sobie czynsz za pokój, rachunki, jedzenie itd., czyli utrzymać się samodzielnie. Pracę znalazłam tego samego dnia, którego się wprowadziłam zostawiając CV w restauracjach i kawiarniach w pobliżu mieszkania (mnie udało się z polskim CV, ale radziłabym jednak przygotować to brytyjskie ;)). Na początek lepiej dobrze mieć odłożoną dość sporą kwotę, dlatego że najczęściej najemcy żądają depozytu oraz czynszu za miesiąc z góry (w moim przypadku było to około 800 funtów). Na początku składanie podania może wydawać się trochę przytłaczające, ale dzięki nieocenionej pomocy studiawanglii.pl, która w dodatku jest darmowa, wszystko jest możliwe! Może i po przylocie tutaj czułam się samotna i bardzo tęskniłam za domem, ale szybko nauczyłam się z tym żyć i nie zamieniłabym tego doświadczenia na żadne inne. Oczywiście zdarzają się wzloty i upadki, ale skoro one zdarzają się zawsze i wszędzie, to dlaczego nie w mojej wymarzonej Anglii? Nie marnuj szansy! Skorzystaj ze wsparcia i spełniaj marzenia tak jak ja.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020