Nowy campus na London Metropolitan University


autor: Aleksandra Olszewska, absolwentka Architektury na London Metropolitan University, w trakcie kursu RIBA, przyszła studentka studiów magisterskich z Architektury


„One Campus, One Community” (OCOC) to projekt, który pozwolił na zainwestowanie w najnowszy budynek do nauki i nauczania kampusu Holloway Road Capus otwartego w marcu 2018. Projekt był bardzo drogi, ale inwestycja zdecydowanie jest warta swojej ceny!


Trzepiętrowy budynek Roding jest domem dla najnowocześniejszej brytyjskiej technologii w nauczaniu akademickim, umieszczonej w przestrzeniach, które mało przypominają tradycyjne sale wykładowe i klasy. Uczniowie korzystają z 11 różnych przestrzeni w budynku Roding i mają dostęp do ekranów dotykowych, wielkich biur do pracy grupowej i „wirtualnych płócien”. London Metropolitan jest pierwszym uniwersytetem w kraju, który ja wprowadził tak nowoczesną technologię na campus akademicki. Do uczelni zwraca się już wiele innych uniwersytetów, które chcą dowiedzieć się więcej, ponieważ rozważają dokonanie podobnej inwestycji.


Najbardziej ekscytująca i innowacyjna przestrzeń stanowi duża wielofunkcyjna płaska podłoga, na której znajduje się największa na świecie instalacja interaktywnej tablicy cyfrowej. Jest to 20-metrowy ekran projekcyjny, który zapewnia użytkownikom przestrzeń do współpracy i opracowywania pomysłów na cyfrowym płótnie. Platforma, która używa iClud, pozwala współpracownikom z dowolnego miejsca na świecie na interakcję podczas sesji i poza nią: płótno można zapisać i zaktualizować, aby zapewnić realną współpracę.


Najnowocześniejsze i inspirujące przestrzenie ułatwiają pracę w grupach i interaktywne szkolenie. Każdy prezenter ma swój ekran, to samo tyczy się grupy studentów (do maksymalnie sześciu użytkowników). Systemowo można zarządzać i kontrolować tablicą za pośrednictwem aplikacji „Barco WeConnect”.  Można podłączać własne urządzenia i udostępniać treści na dowolnym ekranie. Technologia wspiera interakcję między grupą a prezenterem, zapewniając dobra prace w grupie, która jest dla wszystkich dostępna.


W każdej klasie znajduje się 84-calowy ekran o ultra wysokiej rozdzielczości. Angażują i aktywnie wprowadzają wrażenia dla odbiorców (uczniów), ekrany UHD umożliwiają użytkownikom fizyczną interakcję, przechodzenie między prezentacjami podczas korzystania i edytowania wielu źródeł multimedialnych.


Kolejną cechą budynku Roding, jest bardzo dobrze odbierana zarówno przez studentów, jak i personel, stołówka Highbury. Ta nowa knajpka odpowiada współczesnym wymaganiom dietetycznym, oferując szeroki wybór wegetariańskich i wegańskich potraw, street food i międzynarodowe menu tematyczne, a także gotowanie na “żywo”.


Budynek Roding został zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą jakość nauczania studentów London Metropolitan University. 


Co więcej, inwestycja na tym się nie kończy. London Met pragnie sukcesywnie przeznaczać kolejne fundusze inwestując w technologię, której potrzebują studenci, aby poprawić swoje wyniki, a tym samym zmienić swoje życie. To właśnie ma na celu projekt „One Campus, One Community”, ktry naprawdę pokazuje, że celem uniwersytetu jest dalsze podnoszenie poziomu zadowolenia studentów zarówno w klasie, jak i poza nią.


Niezależnie od kierunku, który bedziesz studiować na London Metropolitan University, będziesz mieć dostęp do Roding Campus! Wszystkie kampusy są łatwo dostępne za pośrednictwem transportu publicznego. London Met ma ogromny wybór sal wykładowych, sal konferencyjnych, pokoi wideokonferencyjnych, pracowni komputerowych i wielu innych. A nowo otwarty budynek Roding Building oferuje innowacyjną technologię cyfrowej współpracy. 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023