Renomowani Architekci na London Met

Londyńskie studio architektoniczne Caruso St John Architects, współzałożone przez tutora Petera St John z London Metropolitan University, zdobyło najbardziej prestiżową nagrodę architektoniczną w Wielkiej Brytanii!Peter St John to profesor wizytujący w The Cass: School of Architecture i jest tutorem prowadzącym w Unit 12 na RIBA Part II (studia magisterskie architektury). The Cass, School of Architecture posiada kilka takich unitów na każdym roku, a to tylko dlatego by podzielić uczniów z danego roku na mniejsze jednostki – mniejsze grupy. Każdy Unit (studio) posiada narzuconą przez liderów tematykę, przykładowo uczniowie pod ich opieką skupiają się cały rok na architekturze komercyjnej, extensions, jednostkach edukacyjnych itd. Zazwyczaj w studio jest jeden lider – założyciel Unitu, i jeden lub dwóch tutorów asystujących. Na każdy unit przypada od 8-12 studentów i to oni maja prawo wyboru danego unitu przed rozpoczęciem roku akademickiego.Peter St John (tutor) oraz Adam Caruso (dyrektor studio architektonicznego), zostali ogłoszeni zwycięzcami upragnionej nagrody RIBA 2016 Stirling za dzieło architektoniczne, którym jest Newport Street Gallery – darmowa publiczna galeria w Vauxhall dla prywatnej kolekcji artysty Damiena Hirsta. Budynek obejmuje przekształcenie trzech wiktoriańskich budynków w szereg połączonych przestrzeni galerii. Pierwotnie teren był chroniony ze względu na historyczne znaczenie miejsca. Rzadko architekci mają okazję zrealizować osobistą wizję na terenie objętym ochrona i konserwacją budynków. Wizja jakości wygranej galerii Newport Street ma hojny wymiar publiczny. Ten budynek jest postrzegany jako pałac do bezpośrednich, intymnych i luksusowych spotkań ze sztuką współczesną i daje możliwość podziwiania niezwykłej kolekcji Damiena Hursta! Polecamy Wam odwiedzić wystawę podczas swojego pobytu w Londynie!


Nagroda RIBA Stirling jest przyznawana RIBA Chartered Architects (architektom należącym do Royal Institute of British Architects) i International Fellows za budynki w Wielkiej Brytanii, które wniosły największy wkład w ewolucję architektury w ciągu ostatniego roku.


To wielki zaszczyt dla praktyki, w której od początku powstawały budynki o niezmiennie wysokiej jakości. Dbałość i jakość widoczna w ich budynkach jest odzwierciedlona w ich zaangażowaniu w nauczanie architektury i wsparcie dla studentów w The Cass. Peter St John i Adam Caruso od dawna kojarzą się z ikonami architektury London Metropolitan University.


To chwała dla London Metropolitan University, że mogą szczycić się tak dobrą kadrą naukową. Jak widzicie, światowej sławy architekci są Waszymi nauczycielami – przekazują Wam prawdziwa i praktyczną wiedzę, która na pewno zaowocuje przyszłością, a także wpływowymi kontaktami.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020