Renomowani Architekci na London Met


autor: Aleksandra Olszewska, absolwentka Architektury na London Metropolitan University, w trakcie kursu RIBA, przyszła studentka studiów magisterskich z Architektury


Londyńskie studio architektoniczne Caruso St John Architects, współzałożone przez tutora Petera St John z London Metropolitan University, zdobyło najbardziej prestiżową nagrodę architektoniczną w Wielkiej Brytanii!Peter St John to profesor wizytujący w The Cass: School of Architecture i jest tutorem prowadzącym w Unit 12 na RIBA Part II (studia magisterskie architektury). The Cass, School of Architecture posiada kilka takich unitów na każdym roku, a to tylko dlatego by podzielić uczniów z danego roku na mniejsze jednostki – mniejsze grupy. Każdy Unit (studio) posiada narzuconą przez liderów tematykę, przykładowo uczniowie pod ich opieką skupiają się cały rok na architekturze komercyjnej, extensions, jednostkach edukacyjnych itd. Zazwyczaj w studio jest jeden lider – założyciel Unitu, i jeden lub dwóch tutorów asystujących. Na każdy unit przypada od 8-12 studentów i to oni maja prawo wyboru danego unitu przed rozpoczęciem roku akademickiego.Peter St John (tutor) oraz Adam Caruso (dyrektor studio architektonicznego), zostali ogłoszeni zwycięzcami upragnionej nagrody RIBA 2016 Stirling za dzieło architektoniczne, którym jest Newport Street Gallery – darmowa publiczna galeria w Vauxhall dla prywatnej kolekcji artysty Damiena Hirsta. Budynek obejmuje przekształcenie trzech wiktoriańskich budynków w szereg połączonych przestrzeni galerii. Pierwotnie teren był chroniony ze względu na historyczne znaczenie miejsca. Rzadko architekci mają okazję zrealizować osobistą wizję na terenie objętym ochrona i konserwacją budynków. Wizja jakości wygranej galerii Newport Street ma hojny wymiar publiczny. Ten budynek jest postrzegany jako pałac do bezpośrednich, intymnych i luksusowych spotkań ze sztuką współczesną i daje możliwość podziwiania niezwykłej kolekcji Damiena Hursta! Polecamy Wam odwiedzić wystawę podczas swojego pobytu w Londynie!


Nagroda RIBA Stirling jest przyznawana RIBA Chartered Architects (architektom należącym do Royal Institute of British Architects) i International Fellows za budynki w Wielkiej Brytanii, które wniosły największy wkład w ewolucję architektury w ciągu ostatniego roku.


To wielki zaszczyt dla praktyki, w której od początku powstawały budynki o niezmiennie wysokiej jakości. Dbałość i jakość widoczna w ich budynkach jest odzwierciedlona w ich zaangażowaniu w nauczanie architektury i wsparcie dla studentów w The Cass. Peter St John i Adam Caruso od dawna kojarzą się z ikonami architektury London Metropolitan University.


To chwała dla London Metropolitan University, że mogą szczycić się tak dobrą kadrą naukową. Jak widzicie, światowej sławy architekci są Waszymi nauczycielami – przekazują Wam prawdziwa i praktyczną wiedzę, która na pewno zaowocuje przyszłością, a także wpływowymi kontaktami.

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomagamy rozpoczyna studia w UK.
Dasz radę z naszą pomocą! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Polecam ekipę z Studia w Anglii! Właśnie wróciłam z wycieczki z Anglii gdzie oprócz zwiedzania atrakcji Londynu, zwiedzaliśmy różne uczelnie takie jak Coventry University i Bucks New University. Wycieczka była wspaniała, uczelnie piękne. Jest całkowicie inaczej jak się je widzi na żywo i rozmawia się pracownikami uczelni niż tylko czytanie o nich na internecie. Dziękuje Daria, Ania i Martina za udzielenie odpowiedzi na wszystkie moje pytania!

Wiktoria | Szczecin

5

Serdecznie polecam każdemu kto myśli o studiach w Anglii. Dla tych zdecydowanych i tych wahających się w podjęciu decyzji. Pytajcie a wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Cały zespół ciężko pracuje aby każdemu z nas ułatwić pierwszy krok w drodzę ku wybranej karierze. Chciałabym bardzo podziękować Martynie i Darii za oddanie sprawie. Dziewczyny uwielbiam was, jesteście super!

Justyna | Łódź

5

Dzięki tej agencji dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Agencja zrobi wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja :D). Wszyscy są bardzo mili, uprzejmi, wyluzowani, ale i jednocześnie profesjonalni :) Pozostaje mi tylko polecić tą agencje z całego serduszka!

Mikołaj | Coventry University

5

Świetna ekipa, wszyscy niezwykle pomocni, widać, że naprawdę chcą pomóc, rozjaśnić całą sytuację. Odpowiadają na wszelkie, nawet najgłupsze pytania 😂, organizują spotkania, wycieczki, webinary. Wszystko, by każdy zainteresowany otrzymał całą niezbędną wiedzę. Polecam! ❤️

Zuzia | Szczecin

5

Jestem super wdzięczna za przejście cały etap rekrutacji na ostatnią chwilę bez stresu 😅 dzięki Wam udało się zrobić wszystko na czas i mogę być spokojna. Kontakt świetny, pomoc nieoceniona. Odpowiedzą na każde pytanie i pomogą we wszystkim co potrzebne! Polecam :)

Magda | Szczecin

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Dzięki Studia w Anglii proces rekrutacji nie wydawał się wcale taki straszny :) Otrzymałam ekspresowa pomoc o każdej porze i mogłam się zwrócić z każdym drobnym problemem. Duży plus!

Wiktoria | Jagiełła

5

Bardzo polecam! Pomoc od A do Z, wyczerpujące tłumaczenia, konsultanci dostępni 24/7. Zdecydowanie pomagają spełniać marzenia i dodatkowo robią to za darmo!

Rafał | Warszawa

5

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2023