Warsztaty architektoniczne w The Cass – London Metropolitan University

Warsztaty budowlane to coroczne wydarzenie dla School of Architecture, które odbywa się w lutym każdego roku. Studenci architektury drugiego roku wyjeżdżają do Mudchute Park and Farm, gdzie mogą dowiedzieć się więcej o pracy z naturalnymi materiałami budowlanymi w ramach modułu Technology. W ubiegłym roku warsztaty otrzymały prestiżową nagrodę „Excellence in Structural Engineering Education”.Organizowane i sponsorowane są przez Södra Wood specjalnie dla studentów architektury na The Cass, London Metropolitan University. George Fereday, starszy wykładowca w The Cass, London Metropolitan University jest odpowiedzialny za grupę drugoklasistów wyjeżdżających w teren i bardzo dba o to by każdy uczeń dostał swój obowiązek, zadanie w pracy w grupie. Warsztaty naprawdę cieszą się zainteresowaniem studentów. Jest to świetny sposób na uczenie się, jak pracować z materiałami i zdobycie cennych umiejętności potrzebnych do przyszłej kariery. Warsztaty umożliwiają również przyszłym architektom w pełni „zaprzyjaźnić się” w pracy z naturalnymi materiałami, które głównie pochodzą z  różnorodnego źródła drewna – bambusy, palety itd. Drewno szybko staje się materiałem budowlanym z wyboru, umożliwiając szybkie, wszechstronne, wydajne i zrównoważone budownictwo. Studenci dzięki tym warsztatom mogą zaznajomić się z pracą z drewnem i zdobyć z pierwszej ręki wiele informacji oraz korzyści, jakie może zaoferować środowisku budowlanemu w przyszłości.Poza tym,  warsztaty odbywają się w bardzo miłej atmosferze.  Warsztaty trwają 5 dni i odbywają się w Mudchute Park and Farm. Park jest pełen zwierząt farmerskich takich jak osiołki,  barany i  i konie,  a w tle widać wieżowce.  Nie jest to czasem wielkim paradoksem?  Otóż jest,  ale do tego środowiska miło było wracać dzień w dzień.


autor: Aleksandra Olszewska, absolwentka Architektury na London Metropolitan University i uczestniczka warsztatów 

Powiązane wpisy

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020