Krok 1


Załóż konto na naszej stronie>  dzięki czemu będziesz mieć wgląd o każdej porze dnia i nocy do swojej aplikacji, na jakim etapie rekrutacji się znajdujesz, dodatkowo będzie Ci się wyświetlać informacja o Twoim osobistym doradcy edukacyjnym, który poprowadzi Cię do samego końca, aż do momentu wyjazdu na studia a nawet i dalej.DLACZEGO WARTO MIEĆ KONTO NA NASZEJ STRONIE?


  • Przedstawimy Ci opinie studentów dlaczego warto studiować w UK.
  • Otrzymasz listę najbardziej opłacalnych kierunków w Anglii i Walii pod względem możliwości zatrudnienia w zawodzie do 6 msc. od ukończenia Twojego kierunku studiów.
  • W momencie, gdy przedstawisz nam wyniki swojej matury lub spodziewane wyniki, jeśli piszesz maturę 2 2020 roku będziemy mogli dobrać dla Ciebie idealne kierunki studiów. Napisz jakie kierunki studiów Ciebie interesują – wybierzemy najlepsze!
  • Nie wiesz co studiować? Podpowiemy Ci jak dostać pracę w różnych krajach świata po studiach w Anglii i Walii.


Po założeniu konta na naszej stronie, zabierz się za rejestrację w UCAS> wpisując nasz buzzword:


STUDYENGLAND2020


W momencie, gdy wpiszesz nasz buzzword i potwierdzimy Twoją aplikację w naszym systemie UCAS zostanie Ci zmieniony status w Twoim koncie na naszej stronie na KROK 2.


Zapoznaj się z poniższym tutorialem jak zarejestrować się w UCAS – brytyjskim systemie składania podań na studia.
UWAGA – zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!


Jeżeli masz wcześniej założone konto w UCAS AS INDIVIDUALaby skorzystać z naszej pomocy wystarczy, że połączysz się z nami podając nasz buzzword: studyengland2020


Zmienisz to samodzielnie: po zalogowaniu w opcjach znajdziesz „link your application to your school, college or organisation„. Wpisz nasz buzzword: studyengland2020 


Jeżeli nie widzisz takiej opcji, zadzwoń do UCAS na numer: +44 330 3330 230  – podaj im swój UCAS ID i poproś o zmianę buzzwordu na: studyengland2020


Pamiętaj! Nasza pomoc  jest zawsze bezpłatna!


100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020