Krok 5

Z uzyskanych ofert uczelni wybierasz wymarzony kierunek studiów i składasz wniosek o 100% finansowania czesnego przez rząd brytyjski.


W momencie, gdy wszystkie uczelnie odpowiedzą na Twoje podanie możesz przystąpić do wyboru FIRM CHOICE i INSURANCE CHOICE.


Zaloguj się do UCAS Track> swoim UCAS ID (nr podania, który został Ci nadany przy zakładaniu konta w UCAS) i hasłem, którego używasz do logowania w UCAS.


Czym jest firm choice?


Jest to uczelnia, na którą decydujesz się iść. Uwaga! Jeśli ta uczelnia daje Ci ofertę Unconditional (bezwarunkową) to zostanie Ci zablokowana funkcja wybrania uczelni awaryjnej tzw. Insurance Choice. Dlaczego?


Dlatego, że Insurance Choice – jest to opcja dla osób, które jako Firm Choice (uczelnia pierwszego wyboru) mają uniwersytet z ofertą Conditional (warunkową). Zabezpiecza ona podanie aplikanta, że jeśli nie spełni wymagań na uczelnie z wyboru firm to może jeszcze spróbować złożyć papiery na uczelnię z Insurance Choice.


Niestety resztę wyborów musisz odrzucić. Podsumowując, wybierasz tylko 1 uczelnię pierwszego wyboru (firm) i drugą uczelnię jako wybór awaryjny.


UWAGA! Pilnuj deadlinów odpowiedzi na oferty uczelni. Pojawią Ci się one w UCAS Track. Jeśli deadline nastąpi oferty przepadną bezpowrotnie.


Zobacz tutorial jak dokonać wyboru:Pewnie zastanawiasz się kiedy oferta Conditional zmienia się na Unconditional?


W momencie, gdy posiadasz wyniki matury, wysyłamy skan do uczelni i jeśli spełniasz wymagania, oferta zostanie zmieniona. Mamy wynegocjowane z wieloma naszymi uczelniami partnerskimi, że akceptują nasze tłumaczenie matury, a co za tym idziesz nie marnujesz pieniędzy na tłumaczenie przysięgłe.


Jeśli Twoim wyborem Firm jest nasza uczelnia partnerska, podeślij nam skan swojej matury, gdy ją otrzymasz, a ja dam Ci znać czy ta uczelnia akceptuje nasze tłumaczenie.


Jeśli Twoim wyborem Firm jest inna uczelnia partnerska, podeślij skan swojej matury do uczelni indywidualnie.


Po wybraniu kierunku firm choice w UCAS Track możesz zaaplikować o pożyczkę.


Wnioski pojawią się w marcu/kwietniu 2020 roku. Znajdziesz je wtedy w swoim koncie na naszej stronie po zalogowaniu.


 

100% maturzystów, którym pomogliśmy rozpoczyna studia w UK. Ty też możesz! Zostań studentem w Wielkiej Brytanii. Naprawdę warto!

Zdecydowanie polecam! Świetni, bardzo pomocni i otwarci ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wszystkim w procesie aplikacji na studia.

Basia | London Metropolitan University

5

Polecam z całego serca ten fantastyczny team! Dzięki nim osiągnęłam to, o czym jeszcze rok temu nawet nie śniłam i w październiku zaczynam studia na kierunku Global Business Management w Londynie

Weronika | Coventry University

5

Dzięki temu zespołowi dostałem się na wymarzone studia na kierunku Aerospace Systems Engineering. Doradcy ogarną wszystko żeby pomóc swoim podopiecznym (nawet jak wpadną w tarapaty tak jak ja).

Mikołaj | Coventry University

5

Zdecydowanie polecam! Team studiawanglii.pl pomógł mi na każdym etapie, moja aplikacja została rzetelnie sprawdzona, uzyskałam informacje na temat uczelni i kursów! Proces był dla mnie o wiele mniej stresujący, wiedząc, ze ktoś moze mi doradzić i wytłumaczyć wszystko. Dziekuje!

Kasia | Birkbeck, University of London

5

Konsultanci są bardzo pomocni i rzetelni, zawsze szybko odpowiadają na jakiekolwiek pytania. Sprawnie prowadzą podopiecznych przez proces rekrutacji i nie zostawiają w potrzebie.

Julia | Nottingham Trent University

5

Pełen profesjonalizm od samego początku, zespół pomaga z najdrobniejszymi sprawami. Dzięki nim ofertę złożyła mi uczelnia mojego pierwszego wyboru! Ci ludzie naprawdę wykonują świetną robotę!

Hubert | Middlesex University

5

Jestem baaaardzo wdzięczna teamowi Studia w Anglii! Dzięki nim doświadczyłam cudownych rzeczy, poznałam ludzi z całego świata, dostałam możliwość studiowania na uniwersytecie i uzyskania prestiżowego certyfikatu na koniec. Czego chcieć więcej? :)

Dominika | University of Bedfordshire

5

Zdecydowanie polecam! Bez pomocy zespołu byłabym dużo bardziej zestresowana i nie wiedziałabym gdzie szukać informacji podczas aplikowania na studia w Anglii. Moje referencje i personal statement zostały rzetelnie sprawdzone, udzielono mi niezbędnych rad i bez problemu dostałam się na wymarzone studia.

Jagoda | London Metropolitan University

5

Bardzo polecam ! Pomocni i zaangażowani. Odpowiadali cierpliwie na każde pytanie, udzielali cennych rad i wskazówek. Pomagali w uzupełnieniu aplikacji, sprawdzeniu PS i referencji.

Ola | Dzierżoniów

5

Polecam serdcznie! Cierpliwosc osób tu pracujacych nie ma granic, ogromna pomoc od samego poczatku do końca aplikacji 24/7! :)

Kasia | Bydgoszcz

5

Nawet jeśli jedyne co łączy Cię na razie ze studiowaniem w Anglii to po prostu chęci, dzięki temu Teamowi w bardzo szybkim tempie zmienią się one w gotową aplikację i otworzą drzwi do Twoich studiów marzeń! Bardzo szybka pomoc, serdeczni doradcy.

Karolina | Bełchatów

5
Rozpocznij proces rekrutacji

Nasz buzzword: studyengland2020